RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendini Güzel Görmek

Rüyada kendini güzel görmek, kişinin ahlaki güzelliğine ve karakterindeki olgunluğa işarettir. Bir kimse aynaya baksa ve kendisini oldukça alımlı ve güzel görse, bu rüya o kimsenin eğer bir sıkıntısı varsa en kısa sürede kolaylığa dönüşmesine, ahlaki anlamda çevresinin takdirini toplamasına, içindeki yardımseverliğe ve merhamete, istek ve arzularının gerçekleşmesine işarettir. Rüyada tanımadığı bir kimseyi güzel gören kişi, gördüğü o adam veya kadınla ilgili hoş bir haber duyar. Böyle bir rüya bazen de manevi anlamda hoşluğa, kişinin dini derecesinin artmasına, dünya ve ahiret hayatında birçok nimete kavuşmasına veya Allah’ın hoşuna gidecek bir amel yapmış olmasına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Kendinde Bir Çirkinlik Görmek

Rüyasında vücudunun herhangi bir yerinde eksiklik veya hoş olmayan bir durum gören kişinin Allah katında sevimsiz bazı hareketlerinin olduğuna ve bu rüya gören kişinin yakın zamanda bir günah işlediğine işarettir. Rüyasında yüzünü çirkin olarak gören dedikodu yapmış veya insanların haklarını gasp etmiştir. Ellerini çirkin olarak gören, haram mal alır ve yer. Ayaklarını çirkin görmek, yanlış yollara sapmaya, haram bir yolculuğa çıkmaya veya günah işlenen bir yere gitmeye delalettir.

Rüyada Vücudun Güzel Görünmesi

Rüyada vücudun çeşitli uzuvlarını güzel görmek görülen uzva göre yorumlanmaktadır. Yüzünü güzel gören kişi, ahlaklı ve namusuna düşkün, iffetli bir insandır. Ayaklarını güzel gören, her zaman zamanını güzel şeyler için, doğru yolda harcar. Ellerini güzel görmek, helal mal kazanmaya ve kazandığını yardıma muhtaç insanlarla paylaşmaya işarettir.

Rüyada Kendini Güzel Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada kendisini güzel gören kişi, psikolojik olarak kendine karşı ya olumlu ya da olumsuz yargı beslemektedir. Bu rüya kendinizi çok beğendiğinizi, arada sırada bu beğenmenin kibre yaklaştığını gösterir. Bazen de kendisinde çirkin noktalar bulan ve bundan üzüntü duyan insanların da görebildiği bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kendini Güzel Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. tugsem sagkol (31 Ekim 2016 saat: 05:54)

  Ruyamda kendimi cok guzel gordum incecik fizigim vardi saclarim cok guzeldi upuzun hafif kivrik sariydi sacimi baglucakrim siyah esarpla naglamadim baglamicam dedim yuzume guenes kremini surdum fondoten surdum sonra bir yere ciktik cok guzel bir yerdi takim elbiseli bir erkek vardi yanimda

 2. eSmer (28 Temmuz 2016 saat: 11:22)

  Rüyamda bir sınıfın içindeydim ve en sol otta sıralarda oturuyordu. Arkamdada çok yakışıklı bi çoçuk ama ben hiç bakmıyorum. Sonra o çocuk yanındaki kıza soruyor benim yaşımı oda 14 diyor. Bir de ben kendimi bu rüyada çok hüzel görüyorum. Lütfen yorumlar mısınız?

 3. Havva (13 Şubat 2016 saat: 22:35)

  Ruyamda 15 yaş daha gencim ben kapalı biriyim. Ama saçlarımi açık uzun dalgalı güzel gördüm. Bir binanın merdivenlerden yukarı çıkıyorum bazı katlarda merdivene korkuluklara paralel üst üste uzun tahtalardan sebep yan yukarı çıkıyorum evim yukardaymış temizlik yapmaya çıkıyorum eve girmeden kendimi asagida eşimin yanında görüyorum ona siki sarılıyorum ve uyandım.

 4. meryem (09 Eylül 2015 saat: 13:03)

  Selamün aleyküm .rüyamda bir cin i insan şeklinde .gördüm
  kizimin elinde asitli bir sivi vardi anne dökeyimmi dedi .ben dök o bize zarar veiyor o cin dedim .oda döktü ve yok oldu.pesine ben duş almaya gittim ve vucudumu yikanirken cok güzel gördüm bembeyaz hic salanan göbek yok .yani cok cekici geldi bana .tahrik edecek bir vucudum vardi .ve kendime güvenerek duşunu aldim.bana kimse zarar vermez daha dedim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,