RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendini Hamile Görmek

Rüyada kendini hamile görmek; güzel haberlere, berekete ve refaha, huzur bulmaya işaret olarak yorumlanabilmektedir. Bu rüyanın genel olarak hayırlı olduğu rahatlıkla söylenebilir. Çok sayıda değişik yorum göze çarpsa da hepsi için güzel sonuçları ifade etmekte olduğu söylenebilir. Rüyanızda kendinizi hamile görmeniz, yakın zamanda bir kısmete ulaşmak olarak da yorumlanmaktadır. Evliyken kendini hamile görmek ile ilgili olarak evlat sahibi olmak yorumu da yapılabilirken, bekârken görülen rüyalarda daha çok hayırlı bir kısmet yorumu yapılmaktadır. Aile içerisinde borçların kapanması ve maddi rahatlığın ortaya çıkması da beklenen sonuçlar arasında bulunmaktadır.

Rüyada Kendini Erkek Çocuğa Hamile Görmek

Erkek çocuk görülmesi ile ilgili olarak iki konu üzerinde ağırlıklı olarak durulmaktadır. Bunlardan birincisi hayırlı bir haber almak, diğeri ise kazanç sahibi olmaktır. Bu kazancın uzun zamanda elde edilmiş olması gerekmemektedir. Bir talih durumundan da söz edilebilmektedir.

Rüyada Bekâr Kızın Kendini Hamile Görmesi

Bekâr kızın hamileliği hakkında genel yorumun, kısmetli günlerin geleceği üzerine olduğu bilinmektedir. Bu dönemde bir ilişkinin başlaması, bir başarının elde edilmesi, beklenen durumlar arasındadır.

Rüyada Kendini Hamile Görmek ve Doğurmak

Rüyanızda yapmış olduğunuz doğumla ilgili bir karar aşamasından söz edilebilir. Şöyle ki; iki kısmetin aynı anda olması ve seçim yapma zorunluluğu, sizi ikilemde bırakabilir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, deyimde olduğu gibi, eldeki pirinçten de olmamaktadır.

Rüyada Kendini Kız Çocuğa Hamile Görmek

Kız çocuğu hakkında yapılan yorumlarda, başarı ve bereket konusu sıklıkla dile getirilmektedir. Burada farklı olan durumlar arasında, aile içerisindeki olumlu gelişmeler de sayılabilir. Girilecek olan güzel dönemin bütün aileyi etkilemesi ve mutluluğu arttırması beklenebilir. Şahsi bir hayırlı durumdan ziyade, ailecek bu olayın yaşanması söz konusudur.

Rüyada Nişanlı Kızın Kendini Hamile Görmesi

Mutluluk yönünde attığı adımın ve kendisine eş olarak seçtiği kişinin doğru olduğuna ve bu konuda isabetli bir adım attığına işaret eder. Rüyada nişanlı kızın kendini hamile olup sonra da bebeğini düşürdüğünü görmesi evlilik sürecinde bazı doğal sancılar yaşanmasına yani bir takım anlaşmazlıkların çıkmasına yorulur. Rüyada nişanlı kızın kendini doğururken görmesi çocuk yönünde kurduğu hayalin gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada Kendini Hamile Görüp Sancı Çekmek

Hatalarını ve günahlarını geride bırakmaya, uslanmaya, tecrübe edinmeye ve ruhen de fiziksel olarak da her türlü kötü duygu düşünce ve alışkanlıklardan arınmaya yorulur. Rüyayı gören kişinin Allah katında tamamen temiz ve duru bir kimse olması demektir. Rüyada kendine hamile görüp dayanılamayacak kadar şiddetli sancı çekmek ve bu nedenle erken doğurduğunu görmek, başarının ve zaferin zor olmasına rağmen çok daha kısa zamanda geleceğine delalet eder.

Rüyada Dul Kadının Kendini Hamile Görmesi

Hesapta olmayan bir kazanım elde etmeye ve bunun rüya sahibine çok iyi geleceğine işaret eder. Bu tıpkı cepte unutulan ve en sıkışık anda bulunan para gibidir. Ya da zamanında yapılan ve artık hatırlanmayan bir işin kar sağlaması gibi. Rüyada dul kadının kendini hamile görüp ağlaması, üzülmesi ve hayıflanması onun için hayırlı yönde yaşanacak bazı gelişmelere ve sürpriz olaylara yorulur. Rüyada dul kadının kendini hamile görüp çok sevinmesi, kesinleşmeyen bir olay için erken sevinmesi ve umutlanması fakat umduğunu bulamaması anlamına gelir.

Rüyada Evli Olmayan Birinin Kendini Hamile Görmesi

Rüyayı gören kişinin sahip olacaklarının kendini doyuma ulaştıracağına yani elde edeceği maddi ve manevi tüm değerlerin ihtiyacının ve beklentisinin de üzerinde olacağına delalet eder. Rüyada evli olmayan birinin kendini hamile görüp paniğe kapılması ve kötü olması bilakis iyileşmesi, toparlanması ve mutlu olması için sebeplerinin artması anlamına gelir. Rüyada evli olmayan birinin kendini hamile görüp bunu çok normal ve sıradan bir şeymiş gibi karşılaması hayatın rutininde heyecanını kaybettiğine alamet eder.

Rüyada Erkeğin Kendini Hamile Görmesi

Üstesinden gelmesi ve aşılması zor olaylara ya da işlere girmek demektir. Kişinin, taşımaktan zorlanacağı konulara düşünmeden atlamasının kendisine pahalıya patlamasına yorulur. Rüyada erkeğin kendini karnı burnunda hamile olarak görmesi hayırdır ve kazancının herkes tarafından duyulacak ve öğrenilecek kadar büyük olacağına, rüyada erkeğin kendini hamile olarak ama hiç karnı çıkmamış şekilde görmesi aile içinde bastırılması ve dışarıya sezdirilmemesini icap edecek bir gelişmenin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Yaşlı Kadının Kendini Hamile Görmesi

Rüya sahibinin deyim yerindeyse adeta on yaş gençleşmesine vesile olacak kadar güzel bir haber alması ve müjdeli bir değişimle karşılaşması demektir. Rüyada yaşlı kadının kendini genç bir kız olarak hamile görmesi ruhuna iyi gelecek ve ona hayat aşılayacak durumların gelişmesi anlamına gelir. Kişinin kendisi adına mucizevi olayların yaşanmasıdır.

Rüyada Kendini Ve Arkadaşını Hamile Görmek

Bir konu üzerinde dayanışmaya ve birbirine destek olup güç vermeye alamet eder. Arkadaş adına bir konuya tanıklık etmeye ya da tam tersine onun kendisi için tanık olmasına ve belalı bir durumdan ancak bu şekilde kurtulmaya yorulur. Birlikten kuvvet doğar düşüncesiyle kötü bir durumu atlatarak hem yarınlar adına hem de arkadaşlığın geleceği için tertemiz bir sayfa açmaya delalet eder. Rüyada kendini ve arkadaşını aynı anda doğum yaparken görmek, birlikte çifte bir mutluluğu yaşamak ve paylaşım içinde olmak anlamına gelir.

Rüyada Kendini Hamile Hissetmek

İyi değildir, rüyayı gören kişinin bazı hastalık belirtileri hissetmesine ve bu konudan mustarip olup doktora gitmesine işaret eder. Şikayetlerin artması durumunda endişeye ve korkuya kapılma olasılığı da yüksektir. Rüyada kendini hamile hissetmek fakat hamile olmadığını öğrenmek, üzerinde odaklanılmış ve tüm inancı bu yönde yoğunlaşmış bir meselenin boş çıkması yani işe yaramaması demektir. Rüyada kendini hamile hissetmek ve hislerinde yanılmamaksa bazı kararlardan dolayı çok memnun ve tatmin olmaya yorulur.

Rüyada Kendini İkizlere Hamile Görmek

Çok büyük bir heyecan yaşamak anlamına gelir. Eğitim hayatıyla ya da mesleki alanda ödüller ya da birincilikler kazanmaya tarif edilemeyecek kadar mutlu olmaya ve güzel hisler yaşamaya işaret eder. Rüyada kendini ikizlere hamile görmek ve karnını taşıyamamak kişinin başarı belgelerini koymaya yer bulamayacağına, rüyada kendini ikizlere hamile görmek ama buna rağmen dümdüz bir karna sahip olmak deyim yerindeyse boşa kürek çekmeye ve üzülmeye alamet eder.

Rüyada Kendini Sürekli Hamile Görmek

Bir türlü tatlıya bağlanmayan ve sırf bu nedenle çözülemeyen bir konunun varlığı demektir. Uzlaşma yoluna gidilse hallolacak ve ortadan kalkacak bu engelin inat uğruna giderilmemesi ve bunun da hep gündemi meşgul etmesi anlamına gelir. Rüyada kendini sürekli hamile görüp hasta hissetmek kişiye manevi olarak külfet olacak bir durumun açığa çıkması demektir.

Rüyada Kendini 7 Aylık Hamile Görmek

Rüyalarda sayıların hep önemi vardır ve bu sayılar üzerinden yorum yapılması isabetli ve tercih edilen bir seçimdir. Rüya sahibinin 7 rakamıyla alakalı olarak bir gelişme yaşayacağına yorulur. Örneğin 7 katlı bir iş hanında iyi bir işe başlayacağına, kapı numarası 7 olan bir ev satın alacağına ya da bu rakamın kendisine uğur getireceğine işaret eder. Rüyada kendini 7 aylık hamile görüp doğurmak beklenen bir kimsenin gelmesi ile yaşanacak sevinç demektir.

Rüyada Evli Ve Hamile Olduğunu Görmek

Rüya görüldüğü gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişini bekar olması durumunda evlenip muradına ereceğine ve sağlıklı çocukları olacağına, rüya sahibinin evli olması durumunda da evlat sahibi olacağına delalet eder. Rüyada evli ve hamile olduğu halde doğuramadığını görmek terslik ve uğursuzluktur. Rüyada evli ve hamile olup erkek bebek doğurduğunu görmek, kişinin toplumda hep alnının açık, dürüst ve dik kimse olarak kalacağına adının hiçbir şaibeye karışmayacağına yorulur. Rüyada evli ve hamile olup kız bebek doğurduğunu görmek, rüya sahibinin çevresinde kendisi için hep hayırlı insanların olacağına ve en kötü zamanlarında onların kendilerini ona siper edeceğine işaret eder.

Rüyada Kendini 1 Aylık Hamile Görmek

Bir rakamının ayrıcalığını yaşamaya yani işinde bir numara olmaya, insanlar arasında önde gelen isim haline gelmeye, çok değer görmeye yani tek ve eşsiz kimse kılınmaya alamet eder. Deyim yerindeyse yıldızı tatlı kimse olma şansına sahip olmaya ve bu sayede hep üstün tutulmaya yorulur. Rüyada kendini 1 aylık hamile olarak doğum yaparken görmek, kolaylık, menfaat ve kazançtır.

Rüyada Kendini Hamile Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaşamdan elini eteğini çekmeyen yani hep bir beklenti içinde olan ve hayattan bir şeyler istemekten çekinmeyen kimselerin gösterdiği cesareti yansıtır. Yani bireyin yaşamın her güzelliğinden faydalanmanın amacında olduğuna hayatın kendini üzmesine, kırmasına ve yıpratmasına izin vermeyecek kadar kendini sevdiğini yönelik bir rüyadır. Bir diğer yandan da ileride çocuk sahibi olmak istediğine ve bunu istediği kadar da bu sorumluluktan korktuğuna dair bilinçaltının dışa vurumudur diyebiliriz.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , , ,