RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendini Hasta Görmek

Rüyada kendini hasta görmek, hasta bir kimse için şifa bulmaya, sağlıklı bir insan içinse küçük hastalıklara tutulmaya delalettir. Bu rüya bazen de ruhsal problemlere işaret eder. İç dünyasında birtakım sıkıntılar yaşadığınızın veya yaptığınız bir hareketten dolayı sıkıntı içinde bulunduğunuzun ve vicdan azabı duyduğunuzun da göstergesidir. Bazı alimlere göre rüyasında kendisini hasta olarak gören kişi, aşık olur. Çünkü aşk da bir nevi hastalık olarak görülmektedir. Bu rüya yakında büyük bir aşk macerası içinde olacağınızın fakat bu aşkın size mutluluk yerine üzüntü getireceğinin habercisidir. Hastalık genellikle tersiyle yorumlanır. Bu nedenle kendisini hasta olarak gören kişi afiyete olur ve esenlik içinde bulunur.

Rüyada Ağır Hasta Olduğunu Görmek

Rüyada kendisinin ağır bir hastalığı olduğunu gören kişi, dünya hayatında mutluluğa ve huzura kavuşur. Hastalık ne kadar ağırsa kavuşacağınız nimet ve esenlik de o kadar fazla olur. Bazen de bu rüya sıkıntılı geçecek bir gönül ilişkisine delalet eder. Rüyada ağır bir hastalıktan kurtulamadığını görmek, dünyevi tüm sıkıntıların son bulmasına ve kişinin güzel bir hayat sürmesine yorumlanır. Hafif bir hastalık geçirmek ise, kısa süreli bir rahatsızlık anlamındadır.

Rüyada Hasta Olan Bir Kimse Görmek

Rüyada hasta olan kişi, gerçek hayatında birtakım üzüntüler içinde bulunan ve bunlardan kurtulmak isteyen kimsedir. Bu nedenle bu rüyayı gören kişi, bahsi geçen özelliklere sahip bir adamla karşılaşır veya onunla arkadaşlık kurar. Tanımadığınız bir kimsenin hasta olduğunu görmeniz ise, insanlara faydalı olup toplumda tanınan bir kişi olacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Kendini Hasta Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada kendini hasta gören kişi iç dünyasında birtakım sorunlarla boğuşmaktadır. Çünkü böyle bir rüya genellikle yaşadığınız iç çatışmalarının ve sıkıntılardan arınma isteğinizin bazen de dünyevi korkuların ve endişelerin göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kendini Hasta Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Safiye (03 Kasım 2016 saat: 08:40)

  Rüyamda başımın üst kısmında ki saclarim dökülmüş ve kocoman yukarı doğru büyümüş ama içi boş bir kabartı vardı bende bu hastalığa gogildan bakıyorum ve bu hastalık ta kollarına kan gitmesini engelliyor bende eşime diyorum gördünmu kolların bu yüzden bu kadar çok ağrı yormuş diye

 2. Hatice (18 Şubat 2016 saat: 09:38)

  rüyamda 15 yaşında aşık olduğum fakat biten aşkımı gördüm. Hastaydım ve yatağımda oturur şeklinde uzanıyordum. saçlarım çok uzun benim. rüyamda o uzun saçlarımı göremedim. 15 yaşında aşık olduğum kişi bana sarılıyodu. etrafımda ablam ve kız kardeşlerim vardı. ben ağlıyomuş gibi gülüyodum. onlarda tebessüm ediyodu. bana sarılan kişi de üzüntülü şekilde tek tek yüzümüze bakıyodu. 23 yasına giricem ve ilk defa kendimi hasta yatarken gördüm. lütfen rüyamı yorumlayacak birisi olsun…

 3. Kübra (29 Kasım 2015 saat: 13:02)

  Rüyada kanser hastası olan ünlü bir balerinmişim. Herkesin ortasında gösteri yapıyorum. Ve bir sevgilim varmış.Gösteriden sonra yorulduğum için başımı sevgilimin göğsüne rastlıyorum. Sevgilim sonra bi yere gidiyor.Sonra ben lavaboya gidiyorum, ve sevgilime benzeyen biri bana lavabonun yerini gösteriyor sonra uyanıyorum

 4. eylül (07 Kasım 2015 saat: 23:38)

  rüyamda deniz kenarında yürürken bir kalabalık var herkes oraya bakıyor.ve ben de denizin içine bakıyorum o anda denizin içinde sadece bir baş parmak görüyorum yardım istiyor boğulan bir kadın sonra ızlı bir şekilde kadının elini tutuyorum ve hızla kendime çekip karaya çıkartıyorum herkes bakıyor bana ama yardım edemiyor kimse kadın zayıf kapalı bir kadın ama tanımıyorum. o sırada kadının nefes almadığını görüyorum ve suni tenefüs apıyorum defalarca 3. kez de galiba kadın ben tam vazgeçecekken kadın canlanıyor.herkes alkışlıyor falan.çok gerçekçiydi.

 5. yasemin (20 Eylül 2015 saat: 10:00)

  rüyamda başım çok ağriyordu arkadaslarim ve hocam geldi bni zorla carsiya goturduler duramiyordum fakat dayanmaya calisiyordm sonra bir magazaya girdik ama magaza bostu bir tek masa ve sandalye vardi zaten kucuktu de o magaza. sonra bn ayaktaydm hocam ve arkadaslarm oturuyordu yanimda kardesm vardi bana hasta oldugm halde vuruyordu dayanmaya calisiyordm . diger yaninda ise bir tane kiz cocugu oda bana tokat atiyordu en sonunda sinirlendim bnde ona yavas bir sekilde tokat attim ve ciktim gittin oradan eve yaklasirken annemle karsilastm sonrada eve gittik

 6. Emel (13 Mayıs 2015 saat: 12:07)

  rüyamda hasta numarası yapıyordum ve öğretmenime aşıktım
  kendimi acındırıp ağır hasta numarası yapıyordum
  öğretmenim benimle ilgilensin diye ve oda beni sevsin diye sonra rüzgarda öğretmenimin lengeli fötür şapkası uçup ayağımın dibine düşüyordu geçekten de benimle ilgileniyordu.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,