RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendini Hasta Görmek

Rüyada kendini hasta görmek, hasta bir kimse için şifa bulmaya, sağlıklı bir insan içinse küçük hastalıklara tutulmaya delalettir. Bu rüya bazen de ruhsal problemlere işaret eder. İç dünyasında birtakım sıkıntılar yaşadığınızın veya yaptığınız bir hareketten dolayı sıkıntı içinde bulunduğunuzun ve vicdan azabı duyduğunuzun da göstergesidir. Bazı alimlere göre rüyasında kendisini hasta olarak gören kişi, aşık olur. Çünkü aşk da bir nevi hastalık olarak görülmektedir. Bu rüya yakında büyük bir aşk macerası içinde olacağınızın fakat bu aşkın size mutluluk yerine üzüntü getireceğinin habercisidir. Hastalık genellikle tersiyle yorumlanır. Bu nedenle kendisini hasta olarak gören kişi afiyete olur ve esenlik içinde bulunur.

Rüyada Ağır Hasta Olduğunu Görmek

Rüyada kendisinin ağır bir hastalığı olduğunu gören kişi, dünya hayatında mutluluğa ve huzura kavuşur. Hastalık ne kadar ağırsa kavuşacağınız nimet ve esenlik de o kadar fazla olur. Bazen de bu rüya sıkıntılı geçecek bir gönül ilişkisine delalet eder. Rüyada ağır bir hastalıktan kurtulamadığını görmek, dünyevi tüm sıkıntıların son bulmasına ve kişinin güzel bir hayat sürmesine yorumlanır. Hafif bir hastalık geçirmek ise, kısa süreli bir rahatsızlık anlamındadır.

Rüyada Hasta Olan Bir Kimse Görmek

Rüyada hasta olan kişi, gerçek hayatında birtakım üzüntüler içinde bulunan ve bunlardan kurtulmak isteyen kimsedir. Bu nedenle bu rüyayı gören kişi, bahsi geçen özelliklere sahip bir adamla karşılaşır veya onunla arkadaşlık kurar. Tanımadığınız bir kimsenin hasta olduğunu görmeniz ise, insanlara faydalı olup toplumda tanınan bir kişi olacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Kendini Hasta Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada kendini hasta gören kişi iç dünyasında birtakım sorunlarla boğuşmaktadır. Çünkü böyle bir rüya genellikle yaşadığınız iç çatışmalarının ve sıkıntılardan arınma isteğinizin bazen de dünyevi korkuların ve endişelerin göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!