RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendini Kel Görmek

Rüyada kendini kel görmek, genel olarak mutlu ve huzurlu günler yaşarken, huzurunuzun birden kaçacağına, dertler ve sıkıntılarla boğuşacağınıza delalettir. Kişinin saçlarının dökülüp rüyada kel kaldığını görmesi, bin bir zorlukla kazandığı malına gelecek zarar ve kayıp olarak yorumlanır. Aynı zamanda rüyada saçınızın dökülmesi aile çevrenizden gelecek bir haberden dolayı yaşayacağınız derin keder ve üzüntüye işaret eder. Rüyada kel bir adam görmek, iş hayatında kolay kazanılan mevkinin kaybedileceğinin de habercisidir.

Rüyada Kel Kadın Görmek

Rüyada kel kadın görmek, genel olarak etrafındaki hemen her şeye, her kişiye hükmetmeye çalışan, çevresindeki insanların tüm hareketlerine karışan ve müdahil olan bir insan olarak tabir edilir. Eşinin işine, ortaklık ilişkilerine, maddi ödemelerine ve ticari hayatı ile ilgili tüm idareyi elinde tutmaya çalışan ve bu yolda başarılı olan bir kadın olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Kel Adam Görmek

Rüyada kel adam görmek,  günlük hayatınızda yaşayacağız sıkıntıların yaklaştığına işaret eder. Rüya sahibi erkekse, eşi veya sevgilisi ile ilişkisinde sıkıntılı bir döneme gireceğine ve devamlı kavga edilen bir sürecin başlayacağı anlamına gelir. Rüya sahibi kadınsa, eşinin veya sevgilisinin kendisine hükmetmeye çalışan varlığına işaret etmektedir.

Rüyada Kel Çocuk Görmek

Rüyada kel çocuk görmek, maddi açıdan sıkıntı çektiğiniz bir dönemde kavuşulacak zenginlik ve mutluluğa işarettir. Rüyada görülen kel çocuk erkekse, güzel haberler duyacağınıza, şayet görülen kel çocuk kız ise kötü haber alacağınıza delalet eder. Aynı zamanda bazı rüya tabircileri rüyada görülen çocuğu, aileye girecek sağlıklı ve sıhhatli bir bebek olarak yorumlarlar.

Rüyada Kel Görmek

Rüyada kel görmek pek hayra yorulmamaktadır. Kişinin etrafındaki insanları son zamanlarda çok üzdüğünün habercisidir. Rüyasında saçlarının dökülüp kel kaldığını gören kişi, yakın bir zamanda maddi kayba uğrayacağının habercisidir. Bazı rüya tabircileri, rüyada kel insan görmenin fakirliğe delalet ettiğini söylemektedirler.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kendini Kel Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Erhan (10 Temmuz 2015 saat: 12:27)

    Merhaba ruyamda birkac kisi ile yaris icindeyim.Bir uçurumdan yuvarlanacakken beni diğer insanlar tutup aşağı atmayalım yarışa sokalım dediler.Yarışta çıplak ve kelim avret yerlerim çıplak ama ne olduğu gözükmüyor aynı plastik et bebekler gibi.Yarışta dağlardan nehirlere hızlıca koşup koskoca vadinin üzerinden aşağıdaki hafif kurumuş dere yatağının üzerini boydan boya kaplamış ağların üzerine zıplayarak atlıyorum ve ağların alt tarafında diğer yarışcıları görüyorum.Onlar çıplak mı değil mi hatırlayamıyorım önümde üç kişi var ağlardan kenarda açıklık bulup o hızla tutunup manevra yaparak diğer koşanın üstüne arlıyorum ama kendim düşüyorum.Kalkıp devam ederken rüya sonlanıyor.

  2. kaan şarlak (19 Nisan 2015 saat: 16:34)

    Rüyamda bi restorana girdim sevgilimle buluşmak için sonra sevgilimin oturduğu masada karşısında ben oturuyorum. Şık giyimliydim Ama kel ve bembeyazdim Ama sağlıksız bir görüntüm yoktu. İlk başta onu kız arkadaşımın karşısında görünce kim olduğunu sorduğumda kız arkadaşım yerine kendisi cevap verdi tanımadın ki dedi tanımadım dedim kimsin dedim anlamadın mı dedi neden gülüyorsun dedim anlicaksin dedi iyi mi kötü mu dedim iyi dedi. Bu rüya ne anlama geliyo açıklar misiniz teşekkür ederim :)

  3. Ayşe (11 Ocak 2015 saat: 15:37)

    Ben 6 aydır kapalı bir kızım rüyamda bir yerden baş açık cıktığımı gördüm. Sonra nasıl olduysa lavoba gibi bir yerdeydim saclarim nasil gozukur diye kendi kendimi yiyordum sonra saclarimin sağ tarafinda saç olmadigini fark ettim saclarim yine gürdü ama sag tarafimda bir yer keldi hic sac yokmus gibi sonra sol tarafindada olmadigini farkettim cok agladim ruyamda surekli agliyordum o şekilde uyanmısım sizce neye delalettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,