RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendini Kel Görmek

Rüyada kendini kel görmek, genel olarak mutlu ve huzurlu günler yaşarken, huzurunuzun birden kaçacağına, dertler ve sıkıntılarla boğuşacağınıza delalettir. Kişinin saçlarının dökülüp rüyada kel kaldığını görmesi, bin bir zorlukla kazandığı malına gelecek zarar ve kayıp olarak yorumlanır. Aynı zamanda rüyada saçınızın dökülmesi aile çevrenizden gelecek bir haberden dolayı yaşayacağınız derin keder ve üzüntüye işaret eder. Rüyada kel bir adam görmek, iş hayatında kolay kazanılan mevkinin kaybedileceğinin de habercisidir.

Rüyada Kel Kadın Görmek

Rüyada kel kadın görmek, genel olarak etrafındaki hemen her şeye, her kişiye hükmetmeye çalışan, çevresindeki insanların tüm hareketlerine karışan ve müdahil olan bir insan olarak tabir edilir. Eşinin işine, ortaklık ilişkilerine, maddi ödemelerine ve ticari hayatı ile ilgili tüm idareyi elinde tutmaya çalışan ve bu yolda başarılı olan bir kadın olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Kel Adam Görmek

Rüyada kel adam görmek,  günlük hayatınızda yaşayacağız sıkıntıların yaklaştığına işaret eder. Rüya sahibi erkekse, eşi veya sevgilisi ile ilişkisinde sıkıntılı bir döneme gireceğine ve devamlı kavga edilen bir sürecin başlayacağı anlamına gelir. Rüya sahibi kadınsa, eşinin veya sevgilisinin kendisine hükmetmeye çalışan varlığına işaret etmektedir.

Rüyada Kel Çocuk Görmek

Rüyada kel çocuk görmek, maddi açıdan sıkıntı çektiğiniz bir dönemde kavuşulacak zenginlik ve mutluluğa işarettir. Rüyada görülen kel çocuk erkekse, güzel haberler duyacağınıza, şayet görülen kel çocuk kız ise kötü haber alacağınıza delalet eder. Aynı zamanda bazı rüya tabircileri rüyada görülen çocuğu, aileye girecek sağlıklı ve sıhhatli bir bebek olarak yorumlarlar.

Rüyada Kel Görmek

Rüyada kel görmek pek hayra yorulmamaktadır. Kişinin etrafındaki insanları son zamanlarda çok üzdüğünün habercisidir. Rüyasında saçlarının dökülüp kel kaldığını gören kişi, yakın bir zamanda maddi kayba uğrayacağının habercisidir. Bazı rüya tabircileri, rüyada kel insan görmenin fakirliğe delalet ettiğini söylemektedirler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: