RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendini Ölmüş Görmek

Rüyada kendini ölmüş görmek, hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin sağlıklı bir yaşam süreceği ile açıklanır. Rüya sahibinin yaşamı boyunca bedenen illet hiçbir hastalığa yakalanmayacağı gibi ruhen de güçlü ve metanetli kimse olacağına, hayata karşı esnek olması ve her acının Allah tarafından geldiğini kabul etmesi sayesinde sakin ve huzurlu bir ömür geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Kendini Ölmüş ve Dirilmiş Görmek

Rüya sahibi için mutluluk ve sevinç olarak kabul edilir. Sürpriz gelişmelere ve müjdeli olaylara alamet eder. Rüyayı gören kişinin dileklerinin ve dualarının karşılık bulacağına, emeklerinin kendisine hayır getireceğine, yaşamının da istediği şekilde ilerleyerek her geçen gün çok daha güzel olacağına rivayet edilir.

Rüyada Kendini Ölmüş Tabutta Görmek

Rüyasında kendini ölmüş olduğu için tabutta gören kişinin hayatında köklü, güzel ve hayırlı gelişmeler olacak demektir. Rüyayı gören kişinin başarılarının artmasına, itibarının ve makamının da yükselmesine vesile olacak olayların meydana geleceğine ve kişinin şansının döneceğine işaret eder.

Rüyada Kendini Ölmüş Hissetmek

Rüyanın aksine, rüya sahibinin kendini çok iyi hissedeceği, zinde kalacağı, hem beden hem de akıl sağlığının yerinde olması sayesinde hafifleyeceği, huzurunun, ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağı şeklinde açıklanır ve aynı zamanda her hangi bir hastalığı varsa da iyileşeceğine delalet eder.

Rüyada Kendini Ölmüş Olarak Görmek

Rüya sahibi için iyi ve güzel olana işaret eder. Kişi, gönül hoşluğu ve ferahlık içinde olacak, hayatı yolunda gidecek, yüzünden gülücük eksik olmayacak demektir. Rüya sahibi sabır ve hoşgörü içinde uzun yıllar yaşayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Kendini Ölmüş Görüp Ağlamak

Arka arkaya müjdeler alıp, mutlu olmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin ağladığı oranda sevineceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kendini Ölmüş Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Doğan gedik (23 Aralık 2014 saat: 05:14)

  Rüyamda bi tabutun içindeydim ölmüsüm tabutun basında insanlar vardı ağlıyorlardı ben tabuttan cıkıp millete sesimi duyurmaya calıstım olmadı ne kimse bni gördü nede duyuyordu ben öldüğüme inanmıyordum kendi kendime ben nasıl ölürüm olmaz diyip duruyordum sonra tabuttın içine tekrar yattım ama cok gercekciydi o korkuyu gercekmiş gibi yasadım

 2. ibrahim duran (12 Kasım 2014 saat: 12:54)

  rüyamda bir arkadaşımın uyuşturucu kullandığını görünce arkadaşım kendini ihpar edeceğimi sanıp benim kafamı ezerek öldürdü ve beniyıkayıp taputa koyarak mezarıma defnettiler sonra benim sorğuya çekilme saatim akşam ezanından sonra olduğu için ben eve ğittim evdehiç benim öldüğüm havası yoktu annemin elini öpüyom babamın elini öpüyom ben ölmedim diyorum ama beni gören yokve uyandım rüyam neyi işaret ediyor

 3. durmuş erol (30 Ekim 2014 saat: 12:17)

  Rüyamda bir camide erkekler ve kadınlar bir arada görüyorum herkes tanıdık geliyor kendi eşimde yanımda daha sonra bir namaz kılınıyor. Ben camide bir sandalyede otururken birden öleceğim geliyor aklıma ve gözlerimin tıpkı ölür gibi kanımın beynimden çekeldiğini hissederek kapandığını hissediyorum tam ölürken eşimin bana doğru geldiğini görüp gözlerim kapanıyor tam öldüm derken uyanıyorum. Acaba bunun hikmeti nedir?

 4. şaban kahraman (20 Haziran 2014 saat: 20:14)

  rüyamda kendimi hafif hasta lanmış sonrada ölmüş mezara konuyorum kalbimin üzerine ve nefes alacağım yer bırakılmasın istiyorum üzerime toprak atılırken ölmediğimi söylüyorum sonra ben mezardayım sanan akrabalar baş sağlığına geliyor ben onlara sitem ediyorum cenazeme gelmediniz baş sağlığına geliyorsunuz diyorum sonra hamamların olduğu havuzların olduğu bir yere gidiyoruz hiç içmediğim halde 2 adet arkadaşımın ısrarı ile bira içiyorum ama sarhoş olmuyorum allah hayırlara çıkartsın inşaallh

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,