RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendini Ölmüş Görmek

Rüyada kendini ölmüş görmek, hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin sağlıklı bir yaşam süreceği ile açıklanır. Rüya sahibinin yaşamı boyunca bedenen illet hiçbir hastalığa yakalanmayacağı gibi ruhen de güçlü ve metanetli kimse olacağına, hayata karşı esnek olması ve her acının Allah tarafından geldiğini kabul etmesi sayesinde sakin ve huzurlu bir ömür geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Kendini Ölmüş ve Dirilmiş Görmek

Rüya sahibi için mutluluk ve sevinç olarak kabul edilir. Sürpriz gelişmelere ve müjdeli olaylara alamet eder. Rüyayı gören kişinin dileklerinin ve dualarının karşılık bulacağına, emeklerinin kendisine hayır getireceğine, yaşamının da istediği şekilde ilerleyerek her geçen gün çok daha güzel olacağına rivayet edilir.

Rüyada Kendini Ölmüş Tabutta Görmek

Rüyasında kendini ölmüş olduğu için tabutta gören kişinin hayatında köklü, güzel ve hayırlı gelişmeler olacak demektir. Rüyayı gören kişinin başarılarının artmasına, itibarının ve makamının da yükselmesine vesile olacak olayların meydana geleceğine ve kişinin şansının döneceğine işaret eder.

Rüyada Kendini Ölmüş Hissetmek

Rüyanın aksine, rüya sahibinin kendini çok iyi hissedeceği, zinde kalacağı, hem beden hem de akıl sağlığının yerinde olması sayesinde hafifleyeceği, huzurunun, ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağı şeklinde açıklanır ve aynı zamanda her hangi bir hastalığı varsa da iyileşeceğine delalet eder.

Rüyada Kendini Ölmüş Olarak Görmek

Rüya sahibi için iyi ve güzel olana işaret eder. Kişi, gönül hoşluğu ve ferahlık içinde olacak, hayatı yolunda gidecek, yüzünden gülücük eksik olmayacak demektir. Rüya sahibi sabır ve hoşgörü içinde uzun yıllar yaşayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Kendini Ölmüş Görüp Ağlamak

Arka arkaya müjdeler alıp, mutlu olmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin ağladığı oranda sevineceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: