RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendini Ölü Görmek

Rüyada kendini ölü görmek,  dinen yanlış bir şeyler yapıldığına, ibadetin eksik yaşandığına ve günaha girildiğine işarettir. Rüya sahibinin kendisini rüyada ölü görmesi, ahlaka uygun davranılması yönünde rüya sahibine yapılan uyarı niteliğindedir. Ancak bazı yorumculara göre, rüyada kendini ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü rüyada kendinizi ölü görmeniz uzun ve sağlıklı bir ömre işaret olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölünün Arkasından Ağlamak

Rüyada görülen ölünün arkasından ağlanıyorsa rüya sahibinin çalıştığı işte yükseleceğine, ticarette yapacağı yeni atılımlar sayesinde muvaffak olacağına, kazancının helal para olacağına, bu sayede alınacak birçok mala, mülke ve arsaya sahip olmaya delalet etmektedir. Rüyada arkasından ağlanan kadın ise, gelecek olan sevilen bir erkek misafire, rüya sahibi erkek ise gelecek misafirin sevilen bir kadın olduğuna işarettir. Rüyada görülen ölü, gelecek olan misafiri müjdelerken, ölünün arkasından ağlamak da mutluluk verici bir haber olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölü İle Konuşmak

Rüyada ölü ile konuşmak oldukça hayırlıdır. Ölmüş biri ile konuşmak sıkıntılarınızdan kurtularak feraha kavuşacağınıza delalettir. Gerçek hayatta yaşayan birinin öldüğünü ve sizinle konuştuğunu görüyorsanız, gördüğünü kişiden büyük bir iyilik ve hayır göreceğinize işaret eder.  Rüyanızda gördüğünüz gerçekte ölmüş bir kişi ise söylediklerinin doğru çıkacağına delalet eder. Rüyada görülen ölü gülümseyerek konuşuyorsa ahiretteki mekanının rahat ve huzurlu olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kendini Mezarda Görmek

Rüya sahibinin kendini mezarda görmesi rüya tabircileri tarafından hayra yorulmaktadır. Rüya sahibinin uzun ve sağlıklı bir ömrü olacağına, üzüntülerinin sona ereceğine ve hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına işarettir. Aynı zamanda bazı tabircilere göre rüyada kendini mezarda gören kişinin bir günah işleyeceği ve işlediği günahlar nedeni ile tövbe etmesi gerektiğinin de habercisidir. Görülen mezar eski ise, sevdikleriniz tarafından terk edileceğinize, mezar yeni ise, uzaklardaki sevdiklerinize kavuşacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!