RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendini Sakallı Görmek

Rüyada kendini sakallı görmek, olgunluğa, kişinin makam ve mevki sahibi olmasına, karakterinin güzelliğine, izzet ve ikram görmesine işarettir. Rüyasında kendisinde uzun bir sakal olduğunu gören kişinin maddi manevi sorunları çözüme kavuşur. Bu rüya dünya hayatında başınıza gelecek talihli olaylara ve kişinin her anlamda derecesinin yükselmesine işaret eder. Rüyasında kısa sakallı olan kişi, yakın mesafeye seyahat eder. Siyah sakal, asalete, kişinin zengin ve soylu bir kadınla evlenmesine, beyaz sakallı olmak ise nura, iç güzelliğine, merhamete ve vicdana delalettir.

Rüyada Bir Kadının Sakallı Olması

Rüyasında tanıdığı bir kadının sakallı olduğunu gören kişi, o kadından veya ailesindeki bir bireyden herhangi bir yardım görür. Rüyada sakalı uzayan kadın bazen de üzerinize büyük bir yük bineceğine, istemediğiniz bir sorumluluk almak zorunda kalacağınıza işarettir. Sakallı bir kadınla karşılaşan, ilim irfan sahibi, her konu hakkında bilgisi olan bir kimse ile tanışır ve arkadaş olur. Bazen de bu rüya erkekler için zengin ve mal mülk sahibi bir kadınla evlenmeye işarettir.

Rüyada Sakal Tıraşı Olmak

Rüyasında sakal tıraşı olan kişi, saygınlığını ve değerini kaybeder dünyadaki makamından ve mevkisinden olur. Bu rüya genellikle kişinin yaşayacağı bazı sıkıntılara, yapacağı hatalar sonrasında halk içinde küçük düşmesine veya tahkir edilmesine işarettir. Sakalını yolduğunu gören kimse, günah işler veya küçük düşeceği hareketlerde bulunur. Sakalının yarısını tıraş eden, önce bir hata yapar daha sonra bu hatadan dönerek yaptıklarına pişman olur.

Rüyada Kendini Sakallı Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada kendisini sakallı gören kimse, iç dünyasında iktidar ve para hırsı olan ve sürekli zengin ve güç sahibi olmayı düşleyen bir yapısı vardır. Böyle bir rüya bazen de özellikle erkekler için iş hayatında başarılı olma duygusunu yansıtmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kendini Sakallı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. sibel (18 Haziran 2015 saat: 11:46)

  Rüyamda eşimle beraber benim için kuaföre gdıyoduk, ilginçtir ki sakallarım vardı yüzümde, kirli sakal diyim. Tıraş için gittik ama adam beni tıraş etmedi, işin kötü yanı kısa saç kompleksim var eşim de sevmez, adam ısrarla saçlarımı kesmek istedı ben sadece tıraş olcgmı saç bakımımı yeni yaptrdgmı söyledim. Ayrıca sakallı olmama ramen aynada yüzüm normal duruyodu sakal yoktu. Neyse adam ısarla saçlarıma 4tane altın sarısı rengi yüzük baglamış hangi ara yaptıysa, sonra yüzügü bagladıgh bi tutamı gizlice kesti, yüzük düşme sesi gelince sacımı kestgni anladım ve bi hışımla ayaga kalkıp elimdeki tutamı gördüm, hala kesmedgni iddia ediyodu. Ben bunu görünce adamın üzerine bi abandıw kavga dövüş, insanlar bakmaya bşladı, bagırıp yumruklamaya yeltendim. Bı odaya kaçtı, oraya grdgm zaman eşim de ordaydı, şimdi eşim ona haddini bildirir dedim ama o normaldeki halinin aksine hiç bişey yapmadı. Sadece izledî, ben de adam sıkışmışken yumruk atıp hırpalamaya bşladım ve bagrıp durdum bir sürü. Sonra aglayarak uyandım rahatladım saçım duruyo diye.

  Rüyam çok saçma geldğ Genelde fantastik rüyalar görürüm zombiler vs. Bu rüyanın anlamı nedir?

 2. Sümeyra (19 Şubat 2015 saat: 08:32)

  5yaşındaki oğlumu gördüm yolda yürürken büyük otobüsün onu duvara sıkıştırdığını gördüm ağlamasına koşarak yanına gittim görünürde bişey yoktu çocuk o sersemlikle kendini yola attı arabalar vızır vızır nereye gideceğini şaşırdı bende peşinde onu korumaya çalışıyorum daha sonra bi arabanın altından kurtarmak için oğlumu yolun kenarına iteledim bende üstüne doğru düştüm sinirlenerek bi tokat attım niye böyle yapıyorsun diye o arada çocuğumu iki büyük kafalı olarak gördüm yüzündeki organların yeri karışmıştı ağzı başka gözü başka yerdeydi o ara iki gözünden hariç kafasında tek gözüde olduğunu gördüm o sıkıntıyla uyandım

 3. nuri (09 Şubat 2015 saat: 08:12)

  Rüyamda sakallı bi şekilde iştimaya katılıyorum durumu fark eden görevli beni traş olmam içün gönderiyor kendimi tanıdığım bi berberin yanında bilmediğim bi dükkanda sıra beklerken muhabbet ederken buluyorum sıra bana gelmeden uyanıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,