RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendini Uzun Saçlı Görmek

Rüyada kendini uzun saçlı görmek, güzel ve uzun bir ömre işaret eder. Mutlu bir geleceğin, girilen işin uzun ömürlü olacağının, mutlu ve uzun yıllar herhangi bir sorun yaşamadan evliliğini ağız tadı içinde geçirecek olan rüya sahibinin hayattan her istediğini elde edeceğini bildirir. Güzel ve hayırlı rüyalar arasındadır ve hamile bayanlar için kız evlat anlamına gelir. Evlenecek yaşta çocuğu olanlar için yakın zamanda bir isteme olayı gerçekleşecek demektir. Görücüye çıkmak, kısmet bolluğu yaşamak, bayanlar için etraftaki insanların dikkatini çekecek kadar güzel görünmek gibi anlamlara da gelir. Kısa saçlı birinin kendisini uzun saçlı görmesi, üzerinde düşünmesi gereken ve zamana ihtiyaç duyacağı bir durumun hasıl olacağına alamet eder Doğru kararı verebilmek için kişinin sağduyulu davranması gerektiğini, atacağı her adımın üzerinde düşünmesinin en doğrusu olacağını da bildirir.

Rüyada Bir Erkeğin Kendini Uzun Saçlı Görmesi

Eşine iyi davranan bir koca olunacağına, çocuklarına ve ailesine karşı her zaman şefkatli davranacağına ve çok sevilen bir kimse olunacağına alamet eder. Rüya sahibinin peygamber efendimizin sünnetlerine uygun yaşamayı seçeceğine, güzel ahlak kadar güzel davranışları ile de insanların gönüllerini kazanacağını tabir eder. Gaflet uykusundan uyanmaya, gerçeklerin farkına varmaya da yorumlanır.

Bir Kadının Kendini Uzun Saçlı Görmesi

Güzelliği ile karşı cinsi etkileyecek kadar iyi görünecek olan rüya sahibinin aile hayatındaki sorunları da çok kısa bir zaman içinde halledeceğine yorumlanır. Uzun bir yola çıkmak, yeni tanışılan kimselere karşı tedbirli yaklaşmak ve sakin bir hayat sürmek demektir. Rüya sahibinin ölmeden önce hayalini kurduğu hemen her şeye kavuşmuş olacağını da müjdeleyen hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Kendini Uzun Saçlı Görmenin Psikolojik Yorumu

Sosyal yaşamda kendini istediği gibi temsil edemeyen, korkularının ve endişelerinin kişiyi sürekli engellediğinin işaretidir. Karşı cinsin kendisini reddetmesinden korkan kişinin giderek daha cesaretsiz biri haline geldiğinin de ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!