RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendir Görmek

Rüyada kendir görmek, rüyayı gören kişinin, çok farklı işlere girerek kendisine yeni bir kariyer oluşturacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, anne babasından çok hayırlı dualar alacağına ve hayalindeki kişiye kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Kendir İpi Görmek    

Üzerinde uzun zamandan beri devam eden uğursuzluğun yakın bir zamanda sevdiği kişilerin hayır duaları sayesinde ortadan kalkacağına, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine işaret eder.

Rüyada Kendir Ağacı Görmek   

Rüya sahibinin, işlerinde yaşanan kötü bir olay yüzünden çok kızacağına, evinde süren sorunların aile bireyleri ile yapacağı bir anlaşma ile kurtulacağına, yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine ancak daha sonra bu durumun düzeleceğine, sevinçli bir hayat süreceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına ve zorlukların üstesinden geleceğine tabir edilir.

Rüyada Kendir Soymak

Rüyayı gören kişinin, sorunlarını çok yakın bazı arkadaşları ile konuşarak çok zorluk yaşamadan ortadan kaldıracağına ve karşılaştığı bazı üzücü olayları pek sorun yaşamadan çözerek sıkıntılarını kısa zamanda kurtulacağına delalet eder. Rüya sahibinin, elinden kaçan bazı fırsatlara daha kazançlı bir şekilde tekrar kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada Kendir Tohumu Görmek   

Rüya sahibinin, büyük bir zorluktan kurtulmak için alacağı bir önlem sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına ve eline yüklü miktarda kazanç geçeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: