RuyaTabirleri.com

Rüyada Kene Görmek

Rüyada kene görmek kişinin etrafında kendisi hakkında gıybet eden kişiler olduğuna işaret eder. Bu kişiler alçak kişiler olarak tabir edilir. Çünkü rüya sahibine sanki onun dostlarıymış gibi durup, yaptıklarını destekliyor ve takdir ediyormuş gibi davranıp, rüya sahibinin yokluğunda da arkasından her türlü kötü sözü eden kişiler olarak ifade edilirler.

Rüyada görülen kene genel anlamda art niyetli, kötü duyguları, düşünceleri olan ve kötülük yapma peşindeki kimselere delalet eder. Ama rüyada görülen kenenin yorumu elbette bu kadarla sınırlı değildir. Kene bazen yaşanacak olan sağlık sorunları olarak da değerlendirilir. Bazı rüya tabirlerine göre kene fakirlikten kurtulup bir anda zenginlik içinde geçecek bir hayat sahibi olmaya delalet eder. Rüyada kene görmek bazen dürüst olmayan kişilerle de yorumlanır.

Rüyada Kene Yapıştığını Görmek

Rüyada bir kişinin vücuduna kene yapıştığını görmesi sağlığıyla tabir edilir. Rüya sahibi bir ev kazası ya da iş kazası sonucu yaralanabilir, bir anda yatağa düşerek normal hayatını idame ettiremez hale gelir ve işine gidemez olur.

Rüyada Kene Sokması

Rüyada kene ısırması kişinin maneviyatı ile yorumlanır. Kendisine kene soktuğunu gören kişi çok üzüleceği bir şey yaşayarak, kendini eve kapatabilir ya da üzüntü nedeni ile yatağa düşebilir.

Rüyada Kene Öldürmek

Rüyada kene öldürmek iki şekilde tabir edilir. Rüyasında kene öldürdüğünü gören kişinin rakiplerinin ve düşmanlarının kötü emellerini gerçekleştirmelerine fırsat vermeyeceği ya da malının, kazancının ve rızkının artacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kene Temizlemek

Rüyada üstündeki, evindeki ya da bahçesindeki keneleri temizleyip, yok etmeye çalıştığını gören kişinin yakınları ya da yakın çevresindekiler daha şimdiden, rüya sahibi öldüğü zaman mallarını paylaşmanın ya da parasını yemenin hesabını yapıyorlar demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!