RuyaTabirleri.com

Rüyada Kep Görmek

Rüyada kep görmek, işle ve eğitimle alakalı güzel haberler almak demektir. Kişinin iyi bir dereceyle mezun olmasına ve iş hayatına yüksek bir kariyerle başlayacağına, şansın yüzüne güleceğine yorumlandığı gibi, pek çok kapının açılacağını da haber verir. Kişinin hayatına bomba gibi düşecek ve sevinç gözyaşlarına neden olacak gelişmeleri ifade eder. Yeni ve donanımlı insanlarla karşılaşmak, iş hayatının önde gelen isimleri ile konuşma imkanı bulmak, tanışılan insanlardan iş teklifleri almak anlamına gelir. Kep gören kişi ailesinin de hoşuna gidecek, onların gururlanmalarına neden olacak işler yapar ve her zaman kıskanılacak biri olur. Sahip olunan ancak bir türlü ortaya çıkarılamayan yeteneklerin, bilgi ve becerilerin de gündeme geleceği, fark edileceği, kişinin seçilen, birlikte çalışmak istenen biri olacağı müjdesini verirken, iyi iş fırsatları sayesinde hayatının baştan sona değişeceğini de tabir eder.

Rüyada Kep Giymek

Yüksek kazançlı, sosyal açıdan statü sahibi olunacak işlerde bulunmak, görev almak, her türlü sorumluluğunu titizlikle ve layıkıyla yerine getirmek demektir. Rüya sahibinin çalışmalarının, bugüne değin verdiği tüm emeklerin karşılığını alacağını, hem çalışma hayatında, hem de özel hayatında mutluluğu yakalayacağını da delalet eder.

Rüyada Cüppe Giymek

Kep giymek gibi, başarıya, ani sevince, gelecek iyi haberlere ve iş hayatına atılmaya yorumlanır. Cüppe giyen kimseler genellikle kamu alanında çalışacak fırsatlar yakalarlar veya memuriyet sınavlarında istedikleri puanları alarak atanırlar. Kariyer konusunda hiçbir engele takılmayacak olmanın, şansın her açıdan yaver gideceğinin ve kişinin sıkıntılarla karşılaşmadan kolaylıkla geleceğini programlayabileceğinin müjdesini verir. İstenen, güzel, verimli bir hayatı, sosyal ilişkilerde yer edinmeyi sağlıklı ilişkiler kurmayı ve kendini ispatlamayı da ifade eden hayırlı rüyalardan biridir.

Rüyada Kep Görmenin Psikolojik Yorumu

Başarma isteği kadar kendini ispat etme, onay görme, insanların gözünde değer kazanma arzularının da ifadesidir. Yapılan her işte başarılı olmak isteyen ve fark yaratma niyetinde olan kişilerin sınırlarını zorladıklarını, gün içinde sürekli hedeflerine odaklanarak yaşadıklarını da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!