RuyaTabirleri.com

Rüyada Kepçe Görmek

Rüyada kepçe görmek, güzel ve hayırlıdır, evde kaynayan tencere olarak ifade edilir. Yani rüya sahibinin eline geçen kazancı sayesinde evine giren lokmasıdır denir. Kişi, çalışkanlığı ve hırsı sayesinde bir işi bıraksa diğerine başlar, onu bitirse hemen bir diğerini bulur ama yine de ailesini mağdur etmez diye yorumlanır. Rüyada kepçe görmek, sürekli olacak bereketin, bolluğun ve gelirin işaretidir. Rüya sahibi ailesinin refahı için elinden gelen çabayı gösterecek demektir.

Rüyada Kepçe Kullanmak

Rüyasında kepçe kullandığını gören kişi zor bir iş yaparak rızkını çıkarıyordur. Rüya sahibi bilek gücünü kullanarak, alın teri akıtıp çocuklarının boğazından haram lokma sokmuyor, işini yaparken aklına ya da gönlüne hiçbir şekilde fesat düşürmüyordur diye yorumlanır.

Rüyada Kepçe Kaşık Görmek

Rüyada kepçe kaşık görmek çok hayırlıdır. İşlerin ağır yükünün azalmasına, hayatın kolaylaşmasına ve bu sayede rüya sahibinin de rahat etmesine delalet eder. Bazen de evin hanım ile tabir edilir. Bu hanım, sorun çıkarmak yerine her zaman çözümler ve çareler bulmaya çalışan olgun, anlayışlı ve görgülü biri olarak tasvir edilir.

Rüyada Kepçe Makinası Görmek

Rüyada kepçe makinası görmek hayra alamettir ve rüya sahibinin gözünde çok büyüttüğü ve altından nasıl kalkacağını bilemediği zorlukların ve sorunların kolaylıkla aşılacağı, çözüme ulaşmanın kişinin bile beklemediği kadar kolay olacağı anlamına gelir. Ferahlık, esenlik ve huzur bulmak şeklinde ifade edilir.

Rüyada Kepçe ile Toprak Kazmak

Rüyada kepçe ile toprak kazmak, rüya sahibinin her zaman zor olanı seçtiğine, kolay ve basit olanı istemediğine işaret eder. Kişi, cefa çekmeden kazandığı şeylerden keyif alamayan biridir ve çalışıp, emek harcayarak sahip olmayı tercih edenlerdendir. Bu sayede elindekiler kendisi için çok daha kıymetli görünmektedir diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kepçe Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. yunus (24 Ekim 2015 saat: 06:19)

  benim kepcem var rüyada bu kepçe ile çalışıyorum ve isim yoğun bi suru kişi işe çağırıyor çalışırken birden yanımda olan bi kişi makinanın arıza yaptığını gösterdi bana iki uç yerden arzalandi kepçe bunları yapmaya çalışırken uyandım ( gerçek de de kepcem var ) ilginiz için şimdiden teşekkürler

 2. Kübra (27 Ağustos 2015 saat: 02:12)

  Rüyamda ilginç bi şekilde su akımına göre şoför olmadan kendi kendine hareket eden kepcenin önce ileri geri gidip sonra parcalanarak bana çarpıp yaraladığını gördüm daha sonra ayagimdan ve kolumdan yaralandim beni hastaneye gotururken yaralı ayağının altına kuru inek kafası kemiği konuldu ayağından kan akiyordu acaba bu ne anlama geliyor şimdiden tşk ederim

 3. inci (27 Ağustos 2015 saat: 02:04)

  Rüyamda ilginç bi şekilde su akımına göre şoför olmadan kendi kendine hareket eden kepcenin önce ileri geri gidip sonra parcalanarak bana çarpıp yaraladığını gördüm daha sonra ayagimdan ve kolumdan yaralandim beni hastaneye gotururken yaralı ayağının altına kuru inek kafası kemiği konuldu ayağından kan akiyordu acaba bu ne anlama geliyor şimdiden tşk ederim

 4. hatice (05 Aralık 2014 saat: 10:02)

  Ben istihare ye yatmıştım konuştuğum ama annemin istemediği kişi için. Rüyamda Teyze lerim vardı küçük Teyzem in güzel bir bebeği olmuş sanırım kızdı onu kucağıma alıyorum hep beraber annem Teyzem büyük Teyze lerim Karadeniz’e gezmeye gitcez otobüse biniyoruz otobüs almanyaya gircekmis öğreniyoruz ve şoförü uyarcaz ama şoförü kulağında kulaklık var sonra çıkartıyor ama bizi jndirmiyor herkeste bize kızıyor tam o sırada bir kepçe arabasi yolun ortasında dönüp duruyor bizi de parçalamak gibi aynı ama bişey yapmıyor sonra ben hukuk Fakültesinde okuduğum için indirin ben avukatım diye ba bagiriyorum neeyse adam indiriyor tam indirirken bebek bi anda kitap oluyor.annrm o insanla evlenmeyi meslekleriniz tutmuyordiye istemiyor sen çalış hakim savcı vb hazırlanan diyor.konustugum kişi astsubay ben hukuk fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Nolur bana bir yol gösterin.

 5. Zeynep (14 Kasım 2014 saat: 12:40)

  Rüyamda bir köyden bal sipariş ediyormuşuz onu da iş arkadaşım eve getiriyor arkadaşım peteği kabın içinde bölüyor ben de kepçeyle kâselere dolduruyorum petek olmayan süzülmüş balı ya diyorum bu bal neden böyle beyaz ki organik olduğu için mi acaba diyorum kepçeden taşan balı parmağımı sürüp sürüp yalıyorum. Arkadaşım da dur ben onu çok güzel yapıcam baharatla diyor ve bana evde sarımsak karabiber gibi baharatlar soruyor. Bu kadar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,