RuyaTabirleri.com

Rüyada Kepek Görmek

Rüyada kepek görmek, farklı şekillerde tabir edilir. Saçta görülen kepek iyi değildir. Hastalık anlamına gelir, rüya sahibinin bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşacağına tabir edilir. Aynı zamanda dini yok saymaya, boşlamaya, secde etmeyi unutmaya yorulur. Rüyada görülen kepek eğer ekmek yapımında kullanılan kepekse o halde hak yolundan gidilmesine, hayır işleri yapılmasına, dinde ve ahlakta güzelliğe, ilim, irfan ve takva sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Kepek Ekmeği Görmek

Rüyada kepek ekmeği görmek, helal olan ve hayrı verilen kazanca işaret eder. Rüya sahibi kazancının bir kısmını sadaka vermek için hayır işi yapan ve bu sayede ekmeğinin hiç kesilmediğine ve daha da arttığına inan kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Kepekli Saç Görmek

Rüyada kepekli saç görmek, iyi değildir, rüya sahibinin hayatında bazı sıkıntılar ve zorluklar yaşanacağına, kişinin zor günlerden geçeceğine delalet eder. Bir yandan da rüyayı gören kişinin kendini dünya işlerine, eğlenceye, zevke çok kaptırdığı anlamına gelir.

Rüyada Kepek Dökülmesi

Rüyada kepek dökülmesi malın ve paranın ziyan olmasına, rüyayı gören kişinin maddi zarara uğramasına ve kazancından olmasına işaret eder. Bazen de hayırsız olan paranın ya da malın elden kayıp gitmesine yorulur.

Rüyada Kepek Ekmeği Yemek

Rüyada kepek ekmek yemek, yokluğa düşmeye, malından ve işinden olmaya, faturaları ve borçları ödeyememeye, mallara haciz gelmesine tabir edilir.

Rüyada Kepekli Ekmek Almak

Rüyada kepekli ekmek almak da kepekli ekmek yemekle benzer şekilde yorumlanır ve rüya sahibinin işini kaybedeceğine, rızkından ve gelirinden olacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin çok şanssız ve kısmetsiz olacağı bir dönemin geldiğine, kazanç kapılarının kapanacağına, gelir kaynaklarının kuruyacağına ve kişinin geçim sıkıntısına düşüp, hane içinde huzursuzluk yaşayacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!