RuyaTabirleri.com

Rüyada Kepek Görmek

Rüyada kepek görmek, farklı şekillerde tabir edilir. Saçta görülen kepek iyi değildir. Hastalık anlamına gelir, rüya sahibinin bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşacağına tabir edilir. Aynı zamanda dini yok saymaya, boşlamaya, secde etmeyi unutmaya yorulur. Rüyada görülen kepek eğer ekmek yapımında kullanılan kepekse o halde hak yolundan gidilmesine, hayır işleri yapılmasına, dinde ve ahlakta güzelliğe, ilim, irfan ve takva sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Kepek Ekmeği Görmek

Rüyada kepek ekmeği görmek, helal olan ve hayrı verilen kazanca işaret eder. Rüya sahibi kazancının bir kısmını sadaka vermek için hayır işi yapan ve bu sayede ekmeğinin hiç kesilmediğine ve daha da arttığına inan kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Kepekli Saç Görmek

Rüyada kepekli saç görmek, iyi değildir, rüya sahibinin hayatında bazı sıkıntılar ve zorluklar yaşanacağına, kişinin zor günlerden geçeceğine delalet eder. Bir yandan da rüyayı gören kişinin kendini dünya işlerine, eğlenceye, zevke çok kaptırdığı anlamına gelir.

Rüyada Kepek Dökülmesi

Rüyada kepek dökülmesi malın ve paranın ziyan olmasına, rüyayı gören kişinin maddi zarara uğramasına ve kazancından olmasına işaret eder. Bazen de hayırsız olan paranın ya da malın elden kayıp gitmesine yorulur.

Rüyada Kepek Ekmeği Yemek

Rüyada kepek ekmek yemek, yokluğa düşmeye, malından ve işinden olmaya, faturaları ve borçları ödeyememeye, mallara haciz gelmesine tabir edilir.

Rüyada Kepekli Ekmek Almak

Rüyada kepekli ekmek almak da kepekli ekmek yemekle benzer şekilde yorumlanır ve rüya sahibinin işini kaybedeceğine, rızkından ve gelirinden olacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin çok şanssız ve kısmetsiz olacağı bir dönemin geldiğine, kazanç kapılarının kapanacağına, gelir kaynaklarının kuruyacağına ve kişinin geçim sıkıntısına düşüp, hane içinde huzursuzluk yaşayacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kepek Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. sinan (17 Aralık 2015 saat: 13:37)

  pek rüya görmeyen biriyim ..başımdan da kötü olaylar geçti onun için bu rüyayı sorma gereği duydum
  küçük bir kız çocuğunun başında büyük kepeklerle dolaşır halde yanıma geldiğini gördüm sonra o kepek leri sanırım annesiydi bi kadının yıkadığını gördüm

 2. Ali (27 Şubat 2015 saat: 21:15)

  Rüyamda yanımda 2 arkadaşım var sohbet ediyoruz. Elimde bir tabak supangile tatlısı var birden üstüme yağmur gibi kepek yağmaya başlıyor. Elimdeki tatlıyı korumaya çalişıyorum fakat üstüne birsürü kepek geliyor yinede kenarından yemeğe bsşlıyorum kazagımla korumaya çalışıyordum .sonra uyandım.şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim

 3. serdar (05 Şubat 2015 saat: 00:57)

  Ben rüyamda sol omzumda yanlis hatirlamiyorsam asiri sekilde kepek gördüm ama ne sacimi gorebiliyorum nede bir baska yerimi anlam veremedim . Ondan önce kafamda olusan kepeklerden kurtulmak adına sampuan almistim acaba o yüzden bilinç altimda kalmis olabilir mi simdiden teşekkür ediyorum iyi çalışmalar

 4. Burçin (18 Aralık 2014 saat: 02:55)

  Merhabalar, ben rüyamda arkadaşımın erkek çocuğu olduğu halde kız çocuğu olduğunu gördüm ve onunla keyifle oynadım sonra arkadaşımın eşi çocuğu benden aldı ve gitti. Sonrasında geri döndüğünde bana baltayla saldırdı ardından da eşini ve çocuğunu o akşam bana emanet edip gitti. Rüyamda gördüğüm arkadaşım eski erkek arkadaşım eşi ise bizi ayıran kadındır. Ilgizinize şimdiden teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,