RuyaTabirleri.com

Rüyada Kepenk Görmek

Rüyada kepenk görmek, gelecek olan kısmet olarak kabul edilir. Sürpriz bir şekilde karşılaşılacak bolluk, bereket ve rızık olarak tabir edilir ve kendisinden bihaber olunan nasibin varlığına yorulur. Hazırdan gelecek paraya ya da mallara alamet eder ve babadan ya da deden kalacak toprağa, servete veya mirasa yorulur. Vakti geldiğinde elde edilecek zenginlik demektir.

Rüyada Kepenk Açmak

Deyim yerindeyse önünün açılması anlamına gelir. Tüm engellerin kalkması sayesinde kolay yoldan kazanç elde etmeye, hak ettiklerine ulaşmaya, helal kılınmış mallara ve paraya sahip olmaya, yeni imkânlara ve olanaklara ulaşmaya rivayet edilir. Rahat şekilde ulaşılacak ve kolay kolay bitmeyecek rızık demektir.

Rüyada Kepenk Kapatmak

İyi değildir, uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir. Hak olanın ve payına düşenin kıymetini bilememeye, değerini anlayamamaya ve onu başkalarının eline kaptırmaya işaret eder. Sonradan farkına varılacak nasibe ve artık iş işten geçmiş olduğu için pişman olmaya, üzülmeye ve kafayı taştan taşa vurmaya delalet eder.

Rüyada Kepenk İndirmek

Yokluk, fakirlik ve kıtlık olarak tabir edilir. İşlerin duracağına, başarının düşeceğine, kazancın yetmez olacağına bu nedenle de kötü ve zor günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına rivayet edilir. Ticarette hedeflenen karın yakalanamayacağına ve bunun da maddi zarara neden olacağına işaret eder.

Rüyada Demir Kepenk Görmek

Şansın açılacağına, düzenin kurulacağına, başarının garantileneceğine bunun da beraberinde rahatlık, konfor, lüks ve zenginlik getireceğine rivayet edilir. Vazgeçmeden mücadele vermenin, sabretmenin ve inanmanın karşılığını layık olduğu ve hak edildiği şekilde almaya bunun için sadece sebat etmeye gerek olduğuna tabir edilir.

Rüyada Kapalı Kepenk Görmek

Olumsuz gibi görünse de aslında olumlu bir rüyadır ve yakın zamanda kişiye isabet edecek iyiliğe yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!