RuyaTabirleri.com

Rüyada Kereste Görmek

Rüyada kereste görmek, yeni ve mutlu bir yuva kurmaya bu sayede de rahata kavuşmaya delalet eder. Rüya sahibinin yıllarının emeğini ortaya koyarak, kendi evine sahip olacağına ve her ay kira ödeme derdinden kurtulacağına alamet eder. Aynı zamanda insanlar arasında laf getirip götüren, onların arasını bozmaya çalışan, huzursuzluk çıkarmak için elinden geleni yapan, art niyetli, kem gözlü ve fesat bir kimsenin varlığına tabir edilir.

Rüyada Kereste Almak

Rüyada kereste almak da kereste görmekle aynı anlama gelir ve rüya sahibinin, hayatı boyunca sahip olmak istediği, bunun için Allah’a yalvardığı, her gün hayalini kurduğu ve onun sevinci ile uyuyup uyandığı, konforlu, lüks ve güzel eve kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Kereste Taşımak

Rüyada kereste taşımak, dünya malı elde etmeye, pahada güçlü olan şeylere sahip olmaya, maddi gücün artmasına, daha güzel ve daha imrenilecek bir hayata kavuşmaya ve böylece maddi zorlukları yenmeye alamet eder.

Rüyada Tomruk Görmek

Rüyada tomruk görmek, huzursuzluğa, anlaşmazlığa, ağız tadının bozulmasına, gülen yüzün solmasına, başarının önün engeller çıkmasına ve kişinin gerek özel hayatında gerekse meslek hayatında mutsuz olacağına ve hayal kırıklığı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Tahta Görmek

Rüyada tahta görmek, helal rızık, makbul olan mal ve paradır. Hayatı ve geçimi kolaylaştıracak ve garanti olacak gelire, ileride kar getirecek işlere ve projelere yorulur. Rüyayı gören kişinin işlerinde çok başarılı olacağına ve zenginliğe kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Yeşil Ağaç Görmek

Rüyada yeşil ağaç görmek, sağlıklı olmaya, hayırlı evlatlar yetiştirmeye, aile büyüklerine bağlı kalmaya ve aile bireylerinin birbirine olan saygı ve sevgisine rivayet edilir. Uzun yaşamaya, her daim afiyette olmaya ve mutlu kalmaya delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!