RuyaTabirleri.com

Rüyada Kermes Görmek

Rüyada kermes görmek, ortak iş yapmaya ve kişinin taşıdığı bu yükün hakkını vermek durumunda olacağına, çok kişi ile iş yapmanın hem avantajlarını hem de dezavantajlarını yaşayacağına işaret eder.

Karlı yatırımlar ve ortaklıklar sayesinde işini büyütmeye ve yenilemeye ya da başka şubeler açarak birden fazla iş sahibi olmaya alamet eder. Kişinin sorumlulukların artmasıyla birlikte, daha fazla çalışmak durumdan kalacağına fakat şimdi elde edeceği zenginlik sayesinde ileride çok rahat yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada Kermese Gitmek

Bir kişinin rüyasında bir yerde kermese gittiğini görmesi o kişinin hayatında olumlu ve güzel gelişmeler yaşanacağına, çevresinin genişleyeceğine, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, aynı anda da işlerinin iyiye gitmeye başlayacağına, hayatına bolluğun, bereketin ve verimin hâkim olacağına alamet eder.

Rüyada Şenlik Görmek

Rüyada şenlik görmek, mutlu, sağlıklı ve huzurlu olmaya, malın ve kazancın artmasına, şansın ve bahtın açık olacağına, kişinin geleceğinin parlak ve aydınlık olacağına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin sahip olduklarının sadakasını vermekle yükümlü olduğunu unutmaması ve yerine getirmeyi ihmal etmemesi gerektiğine yorulur.

Rüyada Şölen Görmek

Rüyada şölen görmek, rüyayı gören kişinin temkinli ve akıllı davranmadığı sürece işlerini hal yoluna sokamayacağına, ilerleyemeyeceğine, hep yerinde sayacağına, emeklerinin boşa gideceğine ve alın terine yazık olacağına işaret eder.

Rüyada Panayır Görmek

Rüyada panayır görmek, rüya sahibinin kişisel eşyalar alacağına, hiçbir eksiğinin kalmayacağına, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, insanlarla iç içe olacağına ve onlarla bol muhabbette kalacağına rivayet edilir.

Rüyada Toplantı Görmek

Rüyada toplantı görmek, rüya sahibinin gezmeye ve görmeye çok meraklı olduğuna, çok şey bilme hevesinde ve heyecanında olduğuna, kendisini yetiştirmek için elinden geleni yapacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!