RuyaTabirleri.com

Rüyada Kertenkele Görmek

Rüyada kertenkele görmek sağlık sorunlarının baş göstermesine işaret eder. Aynı zamanda fesat, dedikoducu, arada laf götürüp getiren bir kimseye delalet eder. Rüyada görülen kertenkele adam ile tabir edilir. Kötü niyetli, ortalığı karıştıran, arayı bozan bir adama delalettir. Rüyasında kertenkele gören kişi böyle bir adamla tanışacak demektir.

Bir kişi rüyasında kertenkelenin kendine saldırdığını ya da ısırdığını görürse eğer, birisinin arkasından kötü konuşur ve tabir yerindeyse birisinin arkasından fena şekilde atar tutar. Rüyada görülen kertenkele hasım ve rakip olarak da tabir edilir. Kertenkele gören kişi zalim, hain ve alçak bir adamla karşı karşıya kalacak ve ondan zarar görecek demektir. Rüyada görülen kertenkele bazen de kişiyi kuşkuya götüren olaylara işaret eder.

Rüyada Kertenkele Eti Yemek, Kertenkele Öldürmek

Rüyasında kertenkelenin etini yediğini gören kişinin çevresinde onu kıskanan ve çekemeyen komşuları, iş arkadaşları ya da akrabaları var demektir ve bu kişiler sürekli olarak rüya sahibini çekiştiriyor demektir.

Rüyada Kertenkele Isırması

Rüyada kendisine kertenkele soktuğunu gören kişinin çevresinde dost mu yoksa düşman mı olduğu belli olmayan, güvenilmeyecek ve tekin olmayan biri var demektir. Bu kişinin rüya sahibine her an zararı dokunabilir.

Rüyada Büyük Kertenkele Görmek

Rüyada büyük kertenkele iki şekilde tabir edilir. Rüyasında büyük kertenkele gören kişinin şansı açılır ve işleri yoluna girer. Rüyada büyük bir kertenkele görmek aynı zamanda her türlü yetkiye sahip rütbe ya da makam sahibi birine işaret eder.

Rüyada Renkli Kertenkele Görmek

Rüyada renkli kertenkele iyi kimselere ve iyi şeylere işaret etmez. Bilakis ortalığı karıştıran, insanların arasını bozan, yaygaracı, dedikoducu ve düzenbaz birine işaret eder. Eve renkli kertenkele girmesi o evde bir ölümün yaşanacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kertenkele Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. saniye (08 Ekim 2014 saat: 09:25)

  Boşandığım eşimile beraber yaşadığımız evin yatak odasında büyük bir kertenkele gördüyorum. Ama zararsız görünüyor korkmuyorum. Odadan çıkıp tekrar odaya girdiğimde odanın heryerine pislediğini ve çişini yaptığını görüyorum. Yatakta yatan birisi var oraya doğru gidiyorum orası da çiş olmuş . Birisinin bacaklarını görüyorum çişe bulanmış. Bakıyorum oğlum. Bu hayvan pislemiş sen de pisliğe yatmışsın oğlum diyorum. Elimde bezle pislikleri temizlemeye çalışırken uyanıyorum.

 2. sena (17 Mayıs 2014 saat: 10:55)

  Rüyamda gelinlik giymişim bembeyaz bir gelinlik..şuan ayri olduğum kişiyle evleniyormuşum. Sacim bozuluyor ama tekrar yaptırmaya calisiytum bir suru aksilik.cikiyor ama sonunda oluyor.. Evlenecegim adama sariliyorum beni sakinlestiriyor. Bide ayakkabi bulamiuorum siyah ayakkabı giydiriyolar o yüzden bana. Moralum.bozulur ama.yinede mutluydum.. Su vardi bol.miktarda evlenecgm.adam suyun içindeydi bu kadar hatirliyorum.. Ayni gece başka bir rüya daha gördüm. Kertenkele gördüm bi kaç tane bir tanesi.büyüktü. olduruyordum onlari.. Bu kadar.. Şimdiden tesekkur ederim..

 3. naile (15 Mayıs 2014 saat: 16:52)

  Caddede bi sürü kertenkele ve kurbağa vardı basta Kurbağalari görmedim sanki kamufle olmuslardi renkleri yesildi kertenkeleler kahve rengiydi onlari ezmeden gecmeye çalışıyordum onlarinda çoğu görünmüyordu bitanesi ayağıma çıktı ve panikledim onu itmeye çalışirken diğerlerini farkettim hepsi ayaklandi yere igne atsam dusmeyecek kadar kurbağa ve kertenkelele vardi dün gece gördüm rüyayı yorumunuzu bekliyorum Teşekkürler

 4. Hasan (08 Mart 2014 saat: 09:50)

  8/03/14 sabah sahurdan sonra gördüğüm rüya. Yanımda eşim vardı ve oruçluydum. Birden elimdeki salata türlünü yedim ve oruçlu olduğumu unuttum. Eşim bana biraz sitem etti. Sonra kendimi bir helikopter içinde uçarken gördüm yalnız değildim ama diğerlerini tanımıyor gibiydim Deniz’in üstünde uçuyorduk bir denize indik ve Deniz’in üstünde gitmeye başladık yolda caddede gider gibi arabalar Deniz’in üstünde gidiyordu bir halk otobüsüne arkadan çarpmak üzereyken son anda kurtulduk. Yorumunuzu bekliyorum teşekkürler

 5. sezgin (02 Şubat 2014 saat: 07:35)

  sevdiğim kişi ile Göze Göze geliyorum . Gülerek yanından geçiyor koridor gibi bir yerde . ikiz oldukları için birde ikizi var ikizi ile konuşuyorum banak diyor ki bu Ay önemli bir gün var diyor bende düşünüyorum ama bulamıyorum rüya da . Şubat ayı için söylüyor onu. Rüyanın yorumu nedir . Sevdiğim kız beni sevmiyor ise . O önemli gün 14 şubat olabilir mi hediye almak istiyorum da. Teşekkür ederim .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,