RuyaTabirleri.com

Rüyada Kertenkele Görmek

Rüyada kertenkele görmek sağlık sorunlarının baş göstermesine işaret eder. Aynı zamanda fesat, dedikoducu, arada laf götürüp getiren bir kimseye delalet eder. Rüyada görülen kertenkele adam ile tabir edilir. Kötü niyetli, ortalığı karıştıran, arayı bozan bir adama delalettir. Rüyasında kertenkele gören kişi böyle bir adamla tanışacak demektir.

Bir kişi rüyasında kertenkelenin kendine saldırdığını ya da ısırdığını görürse eğer, birisinin arkasından kötü konuşur ve tabir yerindeyse birisinin arkasından fena şekilde atar tutar. Rüyada görülen kertenkele hasım ve rakip olarak da tabir edilir. Kertenkele gören kişi zalim, hain ve alçak bir adamla karşı karşıya kalacak ve ondan zarar görecek demektir. Rüyada görülen kertenkele bazen de kişiyi kuşkuya götüren olaylara işaret eder.

Rüyada Kertenkele Eti Yemek, Kertenkele Öldürmek

Rüyasında kertenkelenin etini yediğini gören kişinin çevresinde onu kıskanan ve çekemeyen komşuları, iş arkadaşları ya da akrabaları var demektir ve bu kişiler sürekli olarak rüya sahibini çekiştiriyor demektir.

Rüyada Kertenkele Isırması

Rüyada kendisine kertenkele soktuğunu gören kişinin çevresinde dost mu yoksa düşman mı olduğu belli olmayan, güvenilmeyecek ve tekin olmayan biri var demektir. Bu kişinin rüya sahibine her an zararı dokunabilir.

Rüyada Büyük Kertenkele Görmek

Rüyada büyük kertenkele iki şekilde tabir edilir. Rüyasında büyük kertenkele gören kişinin şansı açılır ve işleri yoluna girer. Rüyada büyük bir kertenkele görmek aynı zamanda her türlü yetkiye sahip rütbe ya da makam sahibi birine işaret eder.

Rüyada Renkli Kertenkele Görmek

Rüyada renkli kertenkele iyi kimselere ve iyi şeylere işaret etmez. Bilakis ortalığı karıştıran, insanların arasını bozan, yaygaracı, dedikoducu ve düzenbaz birine işaret eder. Eve renkli kertenkele girmesi o evde bir ölümün yaşanacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!