RuyaTabirleri.com

Rüyada Kese Görmek

Rüyada kese görmek, hayırlara alamet eder ve kişinin gerçek hayattaki kasasının ağırlaşacağına, malının artacağına, müşterilerinin ve dolayısıyla da işlerinin çoğalacağına alamet eder. Maddi anlamda çok güçlü olmaya ve en tepelere çıkmaya işaret eder. Rüyada kese görmenin bununla birlikte bir diğer anlamı da rüya sahibinin kişisel bilgilerine ve içinde yaşadıklarına, hem sevinçlerine hem de üzüntülerine işaret eder.

Rüyada Altın Kesesi Görmek

Rüyada altın kesesi görmek, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibine zenginlik getirecek bir iş yapacağına bu işten kazandıkları ile daha da karlı bir işe gireceğine ve elde ettiği varlığı böylece garanti altına alacağına ve hayatının sonuna kadar hiç geçim sıkıntısı yaşamayacağına rivayet edilir.

Rüyada Boş Altın Kesesi Görmek

Rüyada boş altın kesesi görmek de kendi anlamına göre açıklanır ve kişinin hayatının zorlaşacağına, gelir kaynaklarının yok olacağına, kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine ve yokluk, zorluk ve de parasızlık çekip, çok zorlanacağı günler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Altın Dolu Kese Görmek

Rüyada altın dolu kese görmek ya da kesenin içinde altın dolu olduğunu görmek, uğur anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin işinin gücünün rast gideceğine, sahip olduğu nimetin artacağına, neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, hayatının da lüks içinde geçeceğine tabir edilir.

Rüyada Para Kesesi Görmek

Rüyada para kesesi görmek, kişinin yeni atılımlarda bulunacağına, kar zarar hesabı yaparak, karının yüksek olacağından emin olacağı bir iş girişiminde bulunacağına bu sayede istediği kar marjına sahip olmayı başaracağına işaret eder.

Rüyada Cüzdan Görmek

Rüyada cüzdan görmek, rüyayı gören kişinin kendisine bile itiraf edemediği bazı gerçekleri olduğuna delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: