RuyaTabirleri.com

Rüyada Keselenmek

Rüyada keselenmek, rüya sahibinin dertlerin yükünden, hayatın kederinden, sıkıntılardan, zorluklardan kurtularak hafifleyeceğine, şifa bulacağına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına işaret eder. Kişi, hayatını kâbusa çeviren kötü ve tatsız olaylardan kurtulacak, eski neşesine, canlılığına, yaşama sevincine ve enerjisine kavuşacak demektir. Rüyada keselenmek, hayatın olumlu yönde ilerleyeceğine, işlerin açılacağına, anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına delalet eder.

Rüyada Tellak Görmek

Rüyada tellak görmek, resmi dairede çalışan, toplumun hizmetinde olan, resmi görevler üstlenen bir kimsenin varlığına delalet eder. Bu kişi yüksek ihtimalle resmi bir üniforma giyen kişi olarak ele alınır.

Rüyada Birini Keselemek

Rüyasında birini keselediğini göre kişi, o kimseye malından ya da parasından vermek suretiyle büyük destek olacak demektir. Rüya sahibi zengin olsun, olmasın kendine ihtiyacı olan bir kişiye sırtını dönmeyecek ve elinde olduğu kadarıyla yardım edecektir diye yorumlanır.

Rüyada Kese Yapmak

Rüyada kese yapmak, temizliğe, rahatlığa, sakinliğe ve huzura işaret eder. Rüya sahibinin korkularından, endişelerinden, hayatla ilgili gereksiz telaşından, kuruntularından ve kederinden kurtulacağına ve keyfe kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Yıkanmak

Rüyada yıkanmak, güzel günlerin geleceği anlamına gelir. Rüya sahibinin istikbalinin parlak, önünün de açık olacağına, başarıya giden yolda hiçbir engeli olmayacağına, bugün çektiği tüm zahmeti, çileyi ve derdi unutacağına, kötü günlerinden kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada Banyo Yapmak

Rüyada banyo yapmak, kurtuluşa ermeye yorulur. Rüya sahibinin esenlik bulacağına, borçlarını ödeyeceğine, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına, hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine tabir edilir.

Rüyada Hamam Görmek

Rüyada hamam görmek, rüya sahibinin tabir yerindeyse kendini nadasa bırakacağına yani uzunca bir süre dinlenmeye ve kalabalıktan, stresten, gürültüden ve sorundan uzak kalma gereksiniminde olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!