RuyaTabirleri.com

Rüyada Kesik Baş Görmek

Rüyada kesik baş görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük sorunlar yaşadığı sıkıntılara düştüğü bir sırada iş ile ilgili çok başarılı çalışmalar yapmış birisinden yardım alacağına, bu kişiden gelecek yardımdan sonra işlerin toparlanacağına, rüya sahibinin bu kişi ile usta çırak ilişkisi yaşayacağına ve bu kişi sayesinde çok büyük başarılar kazanarak çok üst mevkilere geleceğine işaret eder.

Rüyada Kesik Baş Parmak Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ile ilgili olarak uzun bir yolculuğa çıkacağına, bu yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile döneceğine, bu haberler sayesinde iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına ve endişe ettiği konularda çok büyük ilerleme yaşanacağına ve çok büyük gelişmeler kaydedeceğine delalet eder.

Rüyada Kesik İnsan Başı Görmek

İş hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, çok daha iyi mevkilere gelineceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlar yapılacağına alamet eder.

Rüyada Baş Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok zor bir döneme gireceğine, bu dönem içerisinde çok sıkıntı yaşayacağına, çok zarar göreceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına daha sonra yüksek mevkilerdeki bir resmi görevliden alacağı yardım ile sorunlarını ve sıkıntıları çözeceğine tabir eder.

Rüyada Baş Kesmek

Rüyayı gören kişinin, uzun bir zamandan beri birlikte çalıştığı ortağından aralarında çıkacak olan bir sorundan ötürü ayrılacağına, iş hayatında kendi ayakları üstünde duracağına, sorunları tek başına çözmeye çalışacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına ve çok hayırlı ve güzel çalışmalar yaparak maddi olarak çok güçlü olacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kesik Baş Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Kaan (04 Ocak 2015 saat: 08:22)

  Rüyamda bir restaurantta bir teknik direktör ile oturuyorduk camın hemen kenarında ardından birden bir doğan havalandı daha sonra bir at bir hayvan avladı minik bir hayvan sürüngen tarzı hatta rüya içinde adı söylendi ama hatırlamıyorum bu sırada bir timsah ıda birşeyler avlıyordu onunda ne avladığını net gördüm ama şuan haturlamıyorum. Son olarak ve en değişik kısmı bir aslan bir buffaloya saldırıyor ama buffalonun boynuzları yok aslan saldırmayı bırakıyor o sırada bir adam buffaloya saldırması için iki hayvanıda kışkırtmaya çalışıyor elinde bir sopayla buffaloya vurarak ardından bir gürültü kopuyor bir bakıyorum buffalo adamı kafasından yakalamıl çırpıştırıp duruyor adamın karısı bağırıyor feryatlar ediyor ve aynı sopayla buffaloya vurmaya başlıyor sonrasında aslan tekrar buffaloya saldırıyor ama bu sırada buffalo adamın kolunu ve başını kopartmış oluyor adamın kafası ve kolu bir müddet çırpınıyor daha sonra adam ölüyor haliyle.

  İşte böyle garip bir rüya gördüm hayırdır inşallah diyrelim sizde yorumlarsanız çok sevinirim teşekkür ederim

 2. Barış (01 Ocak 2015 saat: 10:59)

  eşimle birlikte bir yere çıkmak istiyoruz ama önümüzde küçük bir buzdolabı gibi bir dolap var ve bu dolapta duran canlı bir kesik adam başı var. başın boyun kısmından sarkan 30 cm uzunluğunda ip gibi olmuş bir et parçası ve o kafanın boynundan asağı çıkan kafayı sözde bedene bağladığını düşündüm 1 parmak genişliğinde 2 adet metal çubuk var. onu ellerimle alıp yere koyuyorum. ancak mikrop kapmasından korkuyorum. sonra eşimden yardım istiyorum . o da onu alıp başka bir yere koyuyor. başın başkalarına muhtaç olması çok acı geliyor.

 3. seda (24 Aralık 2014 saat: 13:42)

  Merhaba, dün gece bir rüya gördüm ve içim hiç rahat değil yorumlarsaniz eğer biraz rahatlayacağim, evde otururken zil çaliyor ve içeri bir adam giriyor adamın yüzü tamamen siyah kız kardeşimin başini kesiyor sonra ben kiz kardeşimin vucuduna ddokunuyor geri birakiyorum daha sonra annemlee geliyor ve annemin başida bir şekilde kesiliyor ama ben ne korkuyorum ne de agliyorum, şuan rüyadan çok etkilenmiş durumdayim .. Yorumlayin lütfen

 4. sevgin (27 Nisan 2014 saat: 01:17)

  Bugün gün içinnde gördüğüm rüyama bir yorum yaparsanız muhtemelen çok rahatlamış olacağım ve size minnetar kalacağım çünkü çok rahatsız ediciydi! Şimdiden teşekkür ederim!!!
  Rüyamda gerçek hayattaki gibi eleman olarak çalıştığım şirketteyim.şirket konfeksiyon ihracatı yapıyor normalde ama rüyamda buna ek olarak kargo işide yapıyormuşuz ve bana bi yerden talimat geliyor al şu poşeti adresine teslim et deniyor! Poşeti alıyorum şeffaf ve içi gözüken bi poşet ve bakmadan elime alıyorum sonra farkediyorum içinde iki tane kesilmiş kadın kafası var saçlarını görüyorum birinin siyah saçlı diğeride türbanlı! Sonra birine soruyorum “haberlere çıkanlarmı bunlar” diye evet diyokar Allâh rahmet eylesin diyolar!
  Ardından uyandım ama çok rahatsız ediciydi! Bu rüyama bir yorum getirirseniz çok minnetar kalacağım! Şimdiden teşekkürler!

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,