RuyaTabirleri.com

Rüyada Kesik Görmek

Rüyada kesik görmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin hayatında çözülme noktası denilecek kadar güzel gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin daha büyük bir nimet sahibi olacağına, artık kangrene dönmüş ve bu nedenle her fırsatta karşısına çıkan ve kendisine engel olan problemlerinin giderileceğine ve onu kurtuluşa götürecek olayların peşin sıra meydana geleceğine tabir edilir.

Rüyada Kesik Kafa Görmek

Rüyayı gören kişinin hayata bakış açısını değiştirmesi ile birlikte onu cesaretlendirecek, yüreklendirecek ve umutlandıracak bir yaşam tarzını benimseyeceğine, bu sayede başarılarının artacağına, yüzünün güleceğine, hayatının rast gitmeye başlayacağına ve hak ettiklerinin karşılığını almaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada Kesik Bacak Görmek

Rüyayı gören kişinin çare ve şifa bulacağına, geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine ve bu sayede yaşamak istediği hayata bir adım daha yaklaşacağına rivayet edilir. Rüya sahibi en üst mercilerde, en yetkili insanlardan olacak kadar yükselecek demektir.

Rüyada Kesik Parmak Görmek

İyi değildir, rüyayı gören kişinin çok umutlu olduğu işlerden yana beklentilerinin karşılığını göremeyeceğine, hüsrana uğrayacağına, kendine olan güvenini kaybedeceğine, bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına ve kendisini geri çekeceğine alamet eder.

Rüyada Kesik Kol Görmek

Rüyayı gören kişinin manevi anlamda bir yanının boş kalmasına neden olacak bazı musibetler yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin iyi anlaştığı, çok değer verdiği ve uzun yıllardır omuz omuza yürüdüğü kişilerle arasına husumet gireceğine, ilişkilerin noktalanacağına bu durumun rüya sahibinde büyük yıkıma neden olacağına yorulur.

Rüyada Kesik Ağaç Görmek

Rüyayı gören kişinin kısmetlerinin kesileceğine, başına uğursuz olayların geleceğine, düzeninin bozulacağına ve yaşamının zorlaşacağına rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!