RuyaTabirleri.com

Rüyada Kesik Kol Görmek

Rüyada kesik kol görmek ihanete uğramak demektir. Özellikle evli kişilerin eşleri tarafından uzun süredir aldatıldıklarını ve kandırıldıklarını öğrenmeleri ile başlayan sorunların giderek büyümesine, kişinin evini terk etmesine ve boşanmak istemesine kadar uzanacak demektir. Çok güvenilen birinin yaptığı ihanet nedeni ile zor günler geçiren rüya sahibinin kendisini uzun süre toplamakta güçlük çekeceğine ve bu süreç içinde kimseyle görüşmeden tamamen içine kapanarak ve duygularından arınmaya çalışarak, mantıklı kararlar vermek üzere inzivaya çekileceğine delalet eder.

Rüyada Kesik Kollu Olduğunu Görmek

Kişinin arkasından çok uzun zaman işler çevrilmekte iken bunların rüya sahibi tarafından bir türlü fak edilmediğine ve olayları fak ettiğinde çok geç kalacağını bildirir. Saflık ve iyi niyet sonucunda elindeki tüm varlıklarını kötü niyetli kişilere kaptıracak olmanın işareti olan rüya, güven konusunda kişinin hiçbir ayrım yapmamasından ve herkese her şeyi anlatmasından kaynaklanan sorunlarla karşılaşacağına alamet eder. Aileden destek göremeyen ve maddi durumu kötü olduğu halde gurur yaparak kimseye bundan bahsetmeyen rüya sahibinin yaşayacağı güçlüklere işarettir. Uzun sürecek olan bir sıkıntının, iflasın ve maddi gücün minimuma inmesiyle beraber çetin yaşam koşullarına alışmak zorunda kalınacağına da işaret eder.

Rüyada Kesik Kol Bulmak

Yoksul biri ile evlenmek, çaresiz durumda bir kimseye gönülden bir yardımda bulunmak ya da zor durumdaki birini himayesi altına almak şeklinde yorumlanır. Kesik kol bulan kişi eskiden tanıdığı ancak şu an çok zor durumda olduğunu duyduğu birine de yardım ederek Allah katında çok büyük bir sevap işler.

Rüyada Kesik Kol Görmenin Psikolojik Yorumu

Sevdiği kişi ile arasında şüpheler olan, eşine karşı güvensizlik yaşayan veya paranoya derecesinde kuşkular içinde olan kişileri simgeler. Hiç kimseye güvenmeyen, yalnızca kendi duydukları ve gördükleri ile hareket eden kişilerin içinde bulundukları durumun tam bir kaostan ibaret olduğunu da gözler önüne seren bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kesik Kol Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. eyüp can (07 Aralık 2016 saat: 07:49)

  S.a hocam benim rüyamda işlek bir cadde de arkadaşımı gördüm caddeden yukarıya dogru çıkıyordu ayakkabıları yoktu pantalonu var ama üstü yoktu saginda ve solunda iki arkadasi vardi yardimci olmaya calisiyolardi arkadasimin sağ kolu yarıya kadar yoktu kaza geçirmiş gibi bir hali vardı perişan bir haldeydi. Yorum yaparsanız çok duacınız olurum hayirli gunler.

 2. Hacer (26 Kasım 2016 saat: 07:41)

  rahmetli dedemle eşim birlikte bahçe isliyorlardı.bende onları seyrediyordum.bahçe tertemiz olmuştu.biran yerde küllerin içinde kopmuş kolu farkettim.dedeme ve esime seslendim onlar gelene kadar cok dikkatli inceledim.erkek koluydu.sonra dedem bana sikayet edr gibi cok kotu biriymiş nasıl ferkedemedik.Allah bizi korudu dedi.Dedem çok üzgündü.

 3. Ezgi (29 Eylül 2016 saat: 09:52)

  Ayrıldığım eski sevgilimi çok zayıflamış sol kolu kopuk çok bitkin halde kemik erimesi hastaligina yakalanmis gibi gördüm. Bi gece yarısı taksiye bindim onun evinin civarında indim tam bayır yukarı çıkıyorum onu gördüm yanımdan geçerken
  Sonra onun evine gittik ona yemek yedirdim çok ağlıyordu ve cok utanmıştı…. Yorum yapabilir misiniz rica etsem

 4. Ayşe (28 Eylül 2016 saat: 09:40)

  Rüyamda sözlümün beni terkettiğini ve giderken sol kolunu kesip bıraktığını gördüm.Kolu bulduğumda yüzüğünü çıkartıp kendi parmağıma taktım ve onu aramaya çıktım.Sokakta duyuyorum ki sadece o kolunu değil bacakları ve diğer koluda kesikmiş herkesle vedalaşmış biri bana gittiği yerin adresini verdi eve döndüm anneme sözlümün kesik parçalarını getirmesini söyledim o bu arada kumda tanımadığım bir kız çocuğuyla oynuyordu.Bana cevabı ben onları gömdüm hatta sahte bir isim kullanarak bir mezara gömmüş 24 saat geçmedi getir onları diye tersledim, kötü olmuştu zaten onlar diye bahane üretti ikinci defa tekrarladım getir onları banada para ver ben onun yanına gidiyorum dedim, derken… Uyandım ama nasıl bir korkuyla …

 5. Demet Kurul (17 Ağustos 2016 saat: 07:42)

  Rüyamda eşimin iki kolu kopmuş adeta kendi kahrından kesmiş karşında öyle kolsuz görünce feryat figan bacaklarına sarılıyorum ve Allah’ım nolur bu bir rüya olsun diye diye ağlıyorum. Sonra da eşim omuzundan itibaren portatif kollar takmış olarak geliyor ve bak kullanıyorum aynı kendi kollarım gibi dercesine bana ispat etmeye çalışırken cebelleşiyor. Şaşkınlık içinde donup kalıyorum ve birden uyandım. Hayır olur inşallah. Yorum için şimdiden teşekkürler.

 6. Aslı (14 Ağustos 2016 saat: 07:52)

  Rüyamda bi gecekonduya benzer bir yerdeydim birsuru erkek vardi ve ben kapisinin onunde oturuyodum sandalyenin altindan plastik bir kutu cikardilar icinde kopmus eller bacaklar vardi ve bunlar baya killiydi simsiyah killari vardi buyuk ve serttiler bunu yorumlamanizi istiyorum teşekkürler

 7. gulcan (10 Temmuz 2016 saat: 09:34)

  rüyam da eşim le ayrılma kararı almışız ve ayrı evlerde yaşıyoruz sağ kolunu ben ayrıldım benim sağ elimden hep o tutuyor du o yoksa buna da gerek yok diye kesmiş ben onun yanına gidiyorum odada yatıyor du kolu yoktu çığlık attım hiç birşey olmamış gibi devam ediyordu ve ben ona acıyordum rüyamı yorumlar sanız cook sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,