RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Kesilmek

Rüyada kesilmek, çok detaylı bir konudur. Her uzvun kesilmesi ayrı bir anlama gelir ve rüyanın görülme şekline bağlı olarak yorum yapılır. Kişinin yüzünden her hangi bir uzvunun kesilmesi örneğinin burnunun ve kulağının kesilmesi o kişinin hayatında büyük aksiliklerin yaşanacağı, kişinin şansının ve kısmetinin kapanacağı anlamına gelir.

Rüyada Elinin Kesilmesi

Rüyada elinin kesilmesi duaların kabul olmasına, hatalardan ders almaya ve onları tekrar etmemeye, hileli işler yapmaktan vazgeçmeye alamet eder. Doğru yolu bulmak sureti ile hem hayırlı ve helal kazanç elde etmeye hem de huzurlu ve mutlu olmaya rivayet edilir.

Rüyada Cinsel Organın Kesilmesi

Rüyada cinsel organın ya da tenasül organının kesilmesi aile bireylerinin azalmasına, neslin tükenmesine ve doğurganlığın son bulmasına delalet eder. Bazen de aile bireyleri nedeni ile hane içinde zorluğa düşmeye ve mutsuz olamaya yorulur.

Rüyada Dilin Kesilmesi

Bir kişi rüyasında dilinin kesildiğini görürse o kişi haklılığını ispat etmekte çok zorlanacağı bir olayla karşılaşacak demektir. Rüya sahibinin bir komplonun içine düşeceğine ya da üzerine işlemediği bir suçun yığılacağına işaret eder.

Rüyada Vücudun Kesilmesi

Rüyada vücudun kesilmesi ya da vücudunda bir yerin kesilmesi, kişinin uzak diyarlara gideceğine ve sevdiklerinden ayrı kalacağına tabir edilir.

Rüyada Bıçak Görmek

Rüyada bıçak görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde kendisine hayır getirecek, kötü günlerinde elini tutacak, hastalandığında başında bekleyecek ve zor günlerinde hep yanında olacak kimselerin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Kesmek Kesilmek

Rüyada kesmek kesilmek, uyanıkken gibi yani meşru şekilde yapılırsa hayırlara tabir edilir. Eğer kişi rüyasında bir şeyi zaruretten ya da ihtiyaç gidermek için keserse bu, güzel ve olumlu olayların yaşanacağına yorulur fakat zevk için olursa sıkıntıdır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: