RuyaTabirleri.com

Rüyada Keşkek Görmek

Rüyada keşkek görmek, rüya sahibinin, işlerinin iyi gittiğine, yaptığı işlerden yeteri kadar para kazandığına, refah içinde yaşadığına ve çeşitli yardım çalışmalarında bulunacağına ve sorunların ortadan kaldırılması için önderlik yapacağına işaret eder. Aynı zamanda, doğru sözlü ve akıllı bir kişi olunmasına rağmen çeşitli yalanlara maruz kalınmasına ve bu şekilde hem maddi hem manevi olarak yıpratılmaya delalet eder.

Rüyada Keşkekçi Görmek

Rüyada keşkekçi görmek, insanlar arasında gıybet ve dedikodu edip laf taşıyan, fesatlık yaparak insanları birbirine düşüren ve büyük sorunların yaşanmasına sebep olan kişilerin olduğuna delalet eder. Aynı zamanda, kötü bir işle uğraşarak can yakan bir kişiye delalet eder.

Rüyada Bulgur Pilavı Görmek

Rüyada bulgur pilavı görmek, rüyayı gören kişinin kazancında yaşanacak artışa, bereket bolluk içinde bir iş hayatının başında olunduğuna ve geleceğin güzel haberler ve güzel bir kariyerle geleceğine işaret eder. Aynı zamanda, ruh ve beden sağlığında sorun olmadığına ve kişinin afiyette olduğuna yorulur.

Rüyada Bulgur Pilavı Yaptığını Görmek

Rüyada bulgur pilavı yaptığını gören kişinin, kısmetinin açılacağına, yaptığı işlerin günbegün artacağına ve parasal olarak çok iyi yerlere geleceğine işaret eder.

Rüyada Bulgur Pilavı Yemek

Rüyada bulgur pilavı yemek, yapılan işlerin karşılığında normal ücret alındığına, insanların sömürülmeye çalışılmadığına ve her işte insanların yararının ve Allah korkusunun göz önüne alındığına delalet eder.

Rüyada Nohutlu Pilav Görmek

Rüyada nohutlu pilav görmek, yapılacak işler sonucunda çok para kazanılacağına ve bu kazançla yeni işlere girişilip daha çok kazanılacağına yorulur.

Rüyada Pilav Pişirmek

Rüyada pilav pişirdiğini gören kişinin, rızkının artacağına, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine ve yaptığı işlerle insanların sorunlarına çözümler üreteceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: