RuyaTabirleri.com

Rüyada Kesme Şeker Görmek

Rüyada kesme şeker görmek, gören kişinin düzene ve tertibe önem veren, insan ilişkilerinde başarılı olan ve çevresi tarafından daima saygı duyulan bir karaktere sahip, güzel huylu bir kimse olmasına işarettir. Rüyada görülen kesme şeker genellikle rüya sahibinin yumuşak huylu bir insan olduğunu gösterir. İnce bir kalp, güzel ahlak, merhamet ve saygı anlamlarına da gelmektedir. Rüyasında kesme şeker yiyen birisi, bahsi geçen karaktere sahip bir kimse ile karşılaşır. Rüyasında bir kâse dolusu kesme şeker görmek, mal edinmeye, yine güçlü ve kudretli bir adamın teveccühünü kazanma ve onun yardımlarını görme, içerisinde dini anlamda derecesi büyük olan, inançlı insanların bulunduğu bir mecliste bulunma anlamına gelmektedir.

Rüyada Çayına Kesme Şeker Atmak

Rüyada çayına kesme şeker atıp karıştıran ve onun erimesini sağlayan kişinin malı ve parası, ihtiyaç duyulduğu için harcanır ve aynı o kesme şeker gibi yok olur gider. Şekerin erimesi genellikle maddi bir kayba işarettir. Bu nedenle nasıl olursa olsun rüyasında kesme şekerin eridiğini görmek, herhangi bir maddi kaybın göstergesidir. Rüyasında kesme şekeri ağzına almak, güzel ve tatlı söz duymaya, işitmeye veya insanlara söylemeye delalet eder.

Rüyada Kesme Şeker Satın Almak

Rüyada şeker satın almak satmaktan daha hayırlı görülmektedir. Kesme şeker satın alan kişi menfaat elde eder. Beklentileri karşılanır ve uzun süredir beklediği bir haber alır. Kesme şeker satmak ise, değer kaybetmeye, insanların sizden uzaklaşmasına, toplum tarafından itilmeye ve dışlanmaya işaret eder.

Rüyada Kesme Şeker Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada kesme şeker görmek, iç dünyanızın hoşluğuna, gören kişinin gerçek hayatında insanları kırmaktan çekinen tatlı dilli ve naif bir insan olmasına işarettir. Bu rüya bazen de psikolojik olarak kişinin şefkat ev merhamet arzusunu göstermektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kesme Şeker Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. neşe (01 Ekim 2016 saat: 09:08)

    Rüyamda bir dükkandayım elimde bir paket kesme şeker var şekerleri dua ederek dükkanın her yerine atıyorum pakete bakıyorum benim avucla aldığım yerler tekrar doluyo rüyamda çok şaşırıyorum herhalde dua okusuğum içi böyle oldu dıyorum

  2. Aleyna (06 Temmuz 2015 saat: 10:22)

    Rüyamda dar bir sokakta yengeç gördüm sokak karanlıktı yanımda kardeşimde vardı. Daha sonra ilkokul arkadaşlarımla kafeye oturduk.Ben kesmeşekerleri bi kaba koyuyordum.Balkon gibi bi yer vardı kapıyı araladım eski sevgilimi gördüm neden yalnız olduğunu sordum o da nerden bildin burda olduğumu dedi bende hissettim dedim. Ben iceri girdim o da iceri girdi ustunde gri tisort altinda pembe kot sort ve pantolon askısı vardı.Daha sonra masaya oturdugumuzda arkadaslarimla sevmedigim bi kızı gördük sevgilisiyle beraber.Kiz erkek gibiydi taniyamadim.Sonra onlarin oldugu masaya gittik.Cok yakin arkadaşım var yanında eski sevgilisi oturuyor eski sevgilisinin diğer yanindada cok yakin arkadasimin yakin arkadaşı oturuyor.Onlar sevgili olmuşlar bende yakin arkadasimin ayağına tekme attim sonra uyandım yorumlarsaniz çok mutlu olurum şimdiden tesekkurler

  3. aylin (10 Nisan 2015 saat: 22:18)

    Rüyamda apartmandaki komşular bizim evdeydi bende hepsine durmadan cay şekeri dağıtıyordum. Bir kase bittikten sonra diğerini getiriyordum diğeri bitince öbürünü getirip dağıtıyordum. Güler yüzle dağıtıp hepsine bakiyordum. Ne anlama geliyor bu rüya?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,