RuyaTabirleri.com

Rüyada Kesmek

Rüyada kesmek, güzel ve hayırlı anlamlara gelmez. Yapılan işlerin bozulacağına, verilen emeğin boşa gideceğine ve zahmet çekilerek yapılan tüm işlerin zarara dönüşeceğine delalettir. Rüya sahibinin, çok sevdiği kişilerden uzak düşmesine, uzunca bir süre hasret çekmesine ve hiçbir yerde düzen kuramamasına yorulur.

Rüyada Elinin Kesildiğini Görmek

Rüyada elinin kesildiğini görmek, Allah yolundan sapmaya ve zalimlerle işbirliği yaparak kötü işlere girişmeye işaret edilir.  Rüya sahibinin, zulüm gören ve eziyet çeken insanların ahını alacağına ve sonrasında belalardan kurtulmayacağına delalettir.

Rüyada Cinsel Organın Kesilmesi

Rüyada cinsel organının kesildiğini gören kişinin, malından ve mülkünden olacağına, türlü musibetlere uğrayacağına ve          çeşitli yıkımlar yaşayacağına yorulur.

Rüyada Burnunun Kesildiğini Görmek

Rüyada burnunun kesildiğini görmek, kişinin onurunu zedeleyecek bir işe gireceğine ve bu iş sonunda insanların güvenini ve sevgisini kaybedeceğine işarettir. Yaşanan olayların kişide çok derin izler bırakacağına ve kendisine olan saygısının kaybolup psikolojik sorunların baş göstereceğine işaret eder.

Rüyada Kulağının Kesildiğini Görmek

Rüyada kulağının kesildiğini görmek, uzun yıllardır haber beklenen birinden hiçbir zaman haber alınamayacağına yorulur. Rüya sahibinin, habersiz geçirdiği yıllardan sonra büyük sıkıntılara gireceğine ve ruhsal durumunda sorunlar ortaya çıkabileceğine delalettir.

Rüyada Dilinin Kesildiğini Görmek              

Rüyada dilinin kesildiğini gören kişinin, doğru sözü ve iyi huyları terkedip ortalığı karıştıracağına ve dedikodu yapmak gibi huylar edineceğine delalet edilir. Yapılan işlerin ve kurulan dostlukların kötü huylar yüzünden yıkılacağına da yorulur.

Rüyada Organlarının Kesildiğini Görmek

Rüyada organlarının kesildiğini görmek, kişinin ihanete uğrayacağına ve etrafında dost olarak bildiği kişilerden kötülük ve ikiyüzlülük göreceğine işarettir. Rüya sahibinin, suç işlemek koşuluyla insanlara zarar verdiğine ve kendisinin de zarar gördüğüne ya da göreceğine işaret edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,