RuyaTabirleri.com

Rüyada Kestane Görmek

Rüyada kestane görmek pek çok şekilde yorumlanır. Helal mala mülke ve aynı zamanda sağlıklı olmaya, çok müsrif ve tembel kişiye, sabra ve meşakkate, ihtiyar kimselere ama özelliklede kocamış erkeklere ve yola gitmeye delalet eder. Rüyada kestane görmek genelde çok da iyi sayılmaz. Çünkü rüyasında kestane gören kişilerin büyük ve önemli hastalıklara yakalanacağı tabiri yapılır.

Rüya sahibinin kendisi olmasa bile ailesinden ya da yakınlarından biri kötü bazen de ölümcül olan bir hastalığa yakalanır. Rüyada kestane görmek bazen babadan kalacak olan ortak mala ve bazen de kişinin zahmet ve zorluk çekerek geçireceğe ömrüne delalet eder. Kimi rüya tabirlerinde kestane görmenin zorluklarla ve büyük sıkıntılarla kazanılacak olan mal ya da paraya delalet ettiği söylenir.

Rüyada Kestane Yediğini Görmek

Rüyada kestane yediğini görmekle, rüyada kestane görmek birbiriyle yakından alakalıdır ve tabiri de genel olarak benzer şekilde yapılır. Rüyasında kestane yediğini gören kişi çektiği zahmetten, darlıktan ve zorluktan kurtulur, rahata kavuşacağı kadar mala ve paraya kavuşur.

Rüyada Kestane Satın Almak

Rüyada kestane satın aldığını gören kişi, yatırım amaçlı olarak bir yerden bir bağ bahçe ya da yeşil alan satın alır.

Rüyada Kestane Toplamak

Bir kişi rüyasında kestane ağacından kestane topladığını görürse çok zengin olacak demektir. Kestane toplamak büyük bir kısmettir ve kişinin rızkının bir anda bollaşacağına ve hem toprak hem de para sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Kestane Ağacı Görmek

Rüyada görülen kestane ağacı hane içiyle tabir edilir. Kestane ağacı aile hayatı için çok güzel ve önemlidir, rüyasında kestane ağacı gören kişinin evinde hem geçim hem de huzur vardır. Rüyada görülen kestane ağacı kişinin aile içinde her zaman afiyette olacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,