RuyaTabirleri.com

Rüyada Kestane Toplamak

Rüyada kestane toplamak, kuvvetli ve kudretli bir erkeğe, aileye yardımı dokunacak iyi niyetli yaşlı bir adama ve rüya sahibi kişinin ettiği ibadetlerin kabul edildiği anlamına gelir. Rüyada kestane ağacından kestane toplamak, kişinin birçok mala sahip olacağına, çalışarak alnının teri ile helal para kazanacağına, varlığa ve berekete işaret eder. Kazanılacak ticari itibara ve yeni iş kapılarından alınacak rızkın da bol olacağına yorumlanır.

Rüyada Kestane Yemek

Rüyada kestane yemek, genel olarak hayra yorulmaktadır. Zorlu dönemlerin atlatılacağına, sıkıntıların geride kalıp bol kazanç elde edileceğine işaret eder. Rüya sahibinin kestane yediğini görmesi, hastalıklardan kurtulmaya sağlıklı bir şekilde uzun yıllar yaşayacağı anlamına gelir. Bazı rüya tabircilerine göre de,  kestane kışın meyve veren bir ağaç olduğundan zorlu geçecek bir döneme işaret eder.

Rüyada Kestane Ağacı Görmek

Rüyada kestane ağacı görmek güçlü ve kudretli bir misafiri temsil eder. Aynı zamanda rüya sahibinin şansının ve kısmetinin açılacağına da yorumlanan rüya, mevsiminde görülmediği takdirde hayra yorulmamaktadır. Mevsiminde görülen kestane ağacı rüyası ise, aile içinde yaşanacak huzura, bebeği olmayan kadın ya da adam için müjdeli bir bebek haberi alınacağına işarettir.

Rüyada Kestane Şekeri Görmek

Genellikle aile içinde olan er kişiden gelecek mal veya paraya işaret eder. Bazı rüya tabircilerine göre bin bir güçlükle kazanılacak helal mala ve mülke işarettir. Diğer bir rivayete göre de rüya sahibine kalacak mirasa, helal emlak ve toprağa delalet eder.

Rüyada Kestane Satmak

Rüyada kestane satmak genel olarak hayra yorulmamaktadır. Rüya sahibinin sağlığına ve beslenmesine dikkat etmediği takdirde ciddi bir şekilde rahatsızlanacağına veya aile içinden bir yakının vefat haberini alacağına delalet eder. Mevsimine göre yorumlanan kestane rüyaları bazen sağlıkla ilgili yaşanacak problemlere işaret ederken, bazen de paraya, mala ve mülke tabir edilmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kestane Toplamak İle İlgili Rüyalar;

  1. Mahmut can Çığ (04 Ekim 2015 saat: 08:26)

    rüyamda bir tanıdığım ile Uludağ’a çıkıyorum ama çıktığım insan sonradan yanımdan gidiyor ve hayatımdaki en güvendiğim can kardeşim arkadaşım yanıma geliyor ve yerden kestane ile ceviz topluyoruz sonra ayılar görünüyo biz büyük bir kirişe çıkıyoruz ayı ağaca çıkıp kestane düşürüyordu sonra ayı gitdi biz aşağı inip toplamaya devam ettik. yanımızda 2 tane erkek çocuğu vardı ve 1 de başka çocuk vardı ayı bize doğru koştu bizde kirişe çıktık ayı kirişe tırmanmaya başladı ve 2 çocuktan birini alıp öldürdü diğer çocukta kirişten düşüp öldü.

  2. Nergiz (14 Ağustos 2015 saat: 05:04)

    röyada 3 kestane ağacı gördüm insanlar satmak için topluyordu ben almak istedim ama vermediler dedilerku topluca satırık sonra üstünden topladım yedim sonuncu ağacdan kestane toplayan kişı bana satmak istedi onlar karşı kıkıyordu ama kişi iki kilo yığdı poşete sonra ayıldım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,