RuyaTabirleri.com

Rüyada Kestane Yemek

Rüyada kestane yemek, kişinin geçirdiği zor dönemlerin son bulacağına, maddi sıkıntılardan kurtulup bol kazanç elde edilecek işlerde başarı sahibi olunacağına işaret eder. Rüya sahibi kendini kestane yerken görmesi, bazen sahip olunacak emlağa, arsaya ya da tarlaya yorumlanırken, bazen de hastalıktan kurtulmak, şifa bulmak, sağlığa kavuşmak şeklinde yorumlanır. Rüyada kışın kestane yemek bolluğa berekete, yazın kestane yemek ise zorlu geçecek bir döneme gireceğinize ve bu dönemi atlatmanız için biraz çaba sarf etmeniz gerektiğine işarettir.

Rüyada Kestane Pişirmek

Rüyada kestane pişirmek, rızkınızın helal olduğuna, oldukça bol bir şekilde nimete ve mala sahip olacağınıza, ticaretle uğraşan insanlar için yeni ortaklık anlaşmaları ile işin büyütüleceğine yorumlanır. Aynı zamanda rüyada kestane pişirmek, bilinçsizce tüketim yapan ve para hesabı yapmadan harcama yapan kişiye ve bu kişi nedeniyle yaşanabilecek geçim sıkıntısına işaret etmektedir. Rüyada soba üzerinde kestane pişirdiğinizi görmeniz ise, zahmetle kazanacağınız paraya, güçlükle elde edilecek mala delalet eder.

Rüyada Kestane Almak

Rüyasında kestane satın aldığını gören kişi, üne ve şöhrete kavuşacak ve istediklerini elde edecek demektir. Genel olarak rüyada kestane almak hayırlara yorulmaktadır. Rüya sahibi kişinin evinde bereketinin artmasına, kazancının çoğalmasına, işinde saygı duyulan bir kişi haline geleceğine, başarıdan başarıya koşacağına ve ettiği duaların kabul olacağına delalet eder. Rüyasında kişinin bir çuval dolusu kestane aldığını görmesi ummadığı bir kişi sayesinde helal rızık ve menfaat elde edeceğine işarettir.

Rüyada Kestane Satmak

Rüyada kestane sattığını gören kişi bir zarar görerek kayba uğrayacak demektir. Bazen mal kayıplarını işaret eden bu rüya bazen de sağlık ve sıhhatin kötüye gitmesi olarak yorumlanmaktadır. Kestane satmak, bir takım üzüntü duyulacak haberlerin ve gelişmelerin olacağına ve insanların size olan güvenlerini boşa çıkaracağınıza tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kestane Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. Nur (31 Ağustos 2016 saat: 14:14)

    Iki kadının evindeyiz, biri ballandıra ballandıra kendine tayt tayt ördüğünü söylüyor. Üzerine giymiş bile, yeşil düz çizgisi olan bir tayt bu. Ayaga kalkip pencereye dönünce bir bakdik, popo kısmı tamamen acik ve poposu görülüyor. Ben ablam ve annem arkasından gülüyoruz caktirmadan. Annem bize kömür ateşi üzerinde mangalda kestane pisiriyor. Çokda güzel ve tadları çok güzel.

  2. Büşra (28 Aralık 2015 saat: 09:04)

    Rüyamda küs olduğum dedemi gördüm bana bir deste para verdi o sırada amcamın eşi doğuma götürüldü dedemin yanında ki adamlardan birine burada kestane satan bir yer olup olmadığını sordum olduğunu söyledi aldı geldi bir avuç avcuma doldurdu.

  3. Halim Yılmaz (13 Ocak 2015 saat: 23:07)

    Rüyamda , bir odada duruyorum , oda bayanlarla dolu , bayanlardan birisi birşeyler anlatıyor , bende o arada üzerimi çıkarıyom ve o odayı terkediyorum , banyo / tuvalet gibi biryerdeyim ve aynaya bakıyorum ve vucudumda beyaz çin harfleri vardı ve ilk garibime gitti ama sonra sanki normalmiş gibi geldi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,