RuyaTabirleri.com

Rüyada Kestane Yemek

Rüyada kestane yemek, kişinin geçirdiği zor dönemlerin son bulacağına, maddi sıkıntılardan kurtulup bol kazanç elde edilecek işlerde başarı sahibi olunacağına işaret eder. Rüya sahibi kendini kestane yerken görmesi, bazen sahip olunacak emlağa, arsaya ya da tarlaya yorumlanırken, bazen de hastalıktan kurtulmak, şifa bulmak, sağlığa kavuşmak şeklinde yorumlanır. Rüyada kışın kestane yemek bolluğa berekete, yazın kestane yemek ise zorlu geçecek bir döneme gireceğinize ve bu dönemi atlatmanız için biraz çaba sarf etmeniz gerektiğine işarettir.

Rüyada Kestane Pişirmek

Rüyada kestane pişirmek, rızkınızın helal olduğuna, oldukça bol bir şekilde nimete ve mala sahip olacağınıza, ticaretle uğraşan insanlar için yeni ortaklık anlaşmaları ile işin büyütüleceğine yorumlanır. Aynı zamanda rüyada kestane pişirmek, bilinçsizce tüketim yapan ve para hesabı yapmadan harcama yapan kişiye ve bu kişi nedeniyle yaşanabilecek geçim sıkıntısına işaret etmektedir. Rüyada soba üzerinde kestane pişirdiğinizi görmeniz ise, zahmetle kazanacağınız paraya, güçlükle elde edilecek mala delalet eder.

Rüyada Kestane Almak

Rüyasında kestane satın aldığını gören kişi, üne ve şöhrete kavuşacak ve istediklerini elde edecek demektir. Genel olarak rüyada kestane almak hayırlara yorulmaktadır. Rüya sahibi kişinin evinde bereketinin artmasına, kazancının çoğalmasına, işinde saygı duyulan bir kişi haline geleceğine, başarıdan başarıya koşacağına ve ettiği duaların kabul olacağına delalet eder. Rüyasında kişinin bir çuval dolusu kestane aldığını görmesi ummadığı bir kişi sayesinde helal rızık ve menfaat elde edeceğine işarettir.

Rüyada Kestane Satmak

Rüyada kestane sattığını gören kişi bir zarar görerek kayba uğrayacak demektir. Bazen mal kayıplarını işaret eden bu rüya bazen de sağlık ve sıhhatin kötüye gitmesi olarak yorumlanmaktadır. Kestane satmak, bir takım üzüntü duyulacak haberlerin ve gelişmelerin olacağına ve insanların size olan güvenlerini boşa çıkaracağınıza tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: