RuyaTabirleri.com

Rüyada Ketçap Görmek

Rüyada ketçap görmek, iki ayrı şekilde hem olumlu hem de olumsuz şekilde tabir edilmektedir. Rüyayı gören kişinin taze, güzel ve lezzetli bir ketçap görmesi hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin hayatında olumlu, müjdeli ve sürpriz gelişmeler yaşanacağı, rızkının ve mutluluğunun artacağı, işlerinin de yolunda gideceği anlamına gelir.

Fakat rüyayı gören kişinin uykusunda küflenmiş ya da ekşimiş bir ketçap görmesi de şer olarak kabul edilir ve rüya sahibinin şanssızlığa uğrayacağına, ağız tadından olacağına, başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Ketçap Almak

Rüyayı gören kişinin kazancının artmasına, evindeki bolluğun da çoğalmasına vesile olacak işlere gireceğine, amacına ulaşacağına bu sayede keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, eğlenceli ve güzel günlere kavuşacağına rivayet edilir.

Rüyada Ketçap Yemek

Rüya da ketçap yemek de ketçabın tadına bağlı olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin tatlı ve güzel ketçap yediğini görmesi kısmetinin çoğalacağına, şansının yaver gideceğine, işlerinin açılacağına ve yüzünün de güleceğine işaret eder. Fakat rüya sahibi uykusunda bozuk ketçap yediğini görürse bu da tam tersi şekilde hastalanacağına, zarar edeceğine ve üzüleceğine yorulur.

Rüyada Ketçap Mayonez Görmek

Rüyada ketçap ve mayonezi bir arada görmek genelde pek hayırlara alamet etmez. Rüyayı gören kişinin kendisine kötülük yapacak ve zarar verecek bazı kişilere denk geleceğine rivayet edilir ve rüya sahibinin her önüne gelen kişiye güvenmemesi ve sırrını vermemesi gerektiğine dikkat çekilir.

Rüyada Salça Görmek

Rüyayı gören kişinin çok parlak bir dönem geçireceği, hastalıklarının ilaçlarını, çaresizliklerinin çarelerini, problemlerinin de çözümlerini bulacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin çok güzel fırsatlar elde edeceğine, rahata ereceğine, mutlu olacağına, hafifleyeceğine, esenlik ve gönül hoşluğu bulacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!