RuyaTabirleri.com

Rüyada Kete Görmek

Rüyada kete görmek, rüyayı gören kişinin işlerindeki bereketin artacağına, malının ve parasının çoğalacağına, hayatına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine delalet eder. Rüya sahibi belki de hayatında ilk defa bu denli mutlu olacak, yaşamın güzelliklerini doyasıya yaşayacak ve zenginlikten de fazlasıyla istifade edecek demektir. Hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin maddi anlamda güçleneceğine, manevi anlamda da istediği huzuru yakalayacağına yorulur.

Rüyada Kete Yemek

Rüyayı gören kişinin borçlarından kurtulacağına, helal olan rızka ve makbul olan mallara kavuşacağına delalet eder. Rüya sahibi kolay, kısa, temiz, iyi ve hayırlı yollardan kazanç elde edecek, gönül rahatlığıyla yaşayacak ve Allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde kalıcı mutluluğu da yakalayacak demektir.

Rüyada Kete Yapmak

Rüyayı gören kişinin hayatını daha keyifli, rahat, huzurlu ve konforlu kılacak eşsiz fırsatlar elde edeceğine bu sayede yükünün hafifleyeceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, ekmeğinin çoğalacağına ve elinin bollaşacağına tabir edilir. Rüya sahibinin yüzünün gülmesine vesile olacak girişimlerde bulunacağına ve başarıyı yakalayacağına işaret eder.

Rüyada Kete Almak

Rüyayı gören kişinin işinin gücünün ve şansının yaver gideceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine, çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, geçim derdinin sona ereceğine, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına delalet eder.

Rüyada İçli Kete Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşamına verimin ve bereketin hâkim olacağına, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, kısmet alacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine alamet eder. Rüya sahibi yatırımlarından yana şanslı çıkacak ve kendisini tatmin edecek sonuçlar alacaktır diye yorumlanır.

Rüyada İçli Kete Yemek

Rüyayı gören kişinin ticaretle ilgili bir takım yeni girişimlerde bulunacağına ve bu işlerden hesap ettiğinden de fazlasını elde edeceğine rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!