RuyaTabirleri.com

Rüyada Kıble Görmek

Rüyada kıble görmek dini açıdan bilgi sahibi olmaya işaret eder ve kişinin yaşamını yeni baştan ele alacağına işarettir. İslami değerlere sahip çıkan, yaşamının her bir ayrıntısını inancına uygun şekilde dizayn eden, Hac ziyareti yapacak olan kişileri delalet eden rüya, kişinin tüm dini vecibelerine ehemmiyet verdiğini ve haramdan uzak kalarak kendisine, evlatlarına ve ailesine her zaman helal lokma yedirdiğine tabir edilir. Sevap işlemeyi seven ve bunu yürekten yaptığı için pek çok sevaba giren kimseleri de işaret eden rüya, tüm bunların karşılığının dünyada da ahirette de görüleceğini, asla dara düşmeden ve büyük sıkıntılar yaşamadan bol kısmetli, bereketli bir hayat sürüleceğini de müjdeler. Genç insanlar için çok hayırlı bir rüyadır ve iyi evliliklerin, geleceği parlak bir iş hayatının, iyi eğitimin, anne baba sevgisinin, dayanışmanın alametidir.

Rüyada Kıbleye Dönük Oturmak

Yaşanılan bazı hastalıklar ya da sorunlardan sonra kişinin maneviyatına daha çok düşeceğini ve dini açıdan inancına dört elle sarılacağını, Allah’tan yardım isteyeceğini, doğru bir yaşama kavuşmak için elinden gelen çabayı göstereceğini bildirir. Güzel bir rüyadır ve hatadan dönmek anlamına da gelir. Kişinin yaptığı yanlışların farkına varması sonucunda gelecek güzel günlere ve işlerin beklenmedik şekilde Allah’ın da yardımıyla yoluna gireceğini işaret eder.

Rüyada Kıbleyi Aramak

Kıbleyi aradığını gören kişiler hak yolunda ilerlemek için çevrelerinde kendilerine ışık tutacak insanlar ararlar ve genellikle dini bilgisi yüksek olan bir aile büyüğü ile konuşurlar. Bilmediklerini öğrenecekleri, inançları hakkında daha geniş bilgi sahibi olacakları ve tüm hayatlarını baştan sona gözden geçirecekleri bir döneme işaret eder.

Rüyada Kıble Görmenin Psikolojik Yorumu

Dini inancını kuvvetlendirmek için sürekli arayış içinde olan ve bilgi sahibi olmak için her daim okuyan kişilerin, inançlarına uygun olarak bir yaşam tarzı benimsediklerine, maneviyatlarına daha da önem verdiklerine işaret eden bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kıble Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ebru caka (08 Aralık 2015 saat: 06:35)

    Ruyamda dar bir odadayiz iki kisi namaz kiliyor 3. Kisi ise kilan kisinn arkasinda koltukta oturuyor . Iki kisi olanlar biz terakkideniz diyorlar . Brn de namaz kilmak istiyorum ama sacim acik tam basliyorum namazligimin kible yonu degisiyor . Duzeltiyorum tekrar . Bunu terakkiden olan adamlar yapiyor. Bende umursamayip kendi bildigim yone doğru ” kible tuvalletle ters orantilidir” diyorum alelacele kilarken saacimdan biri cekiyor vr kibleye dogru ceviriyor. Arkama baktigimda bilekten otesi olmayan bir el goruyorum .hala korkuyorum lutfen yardim edin

  2. Gulcan kaya (24 Eylül 2015 saat: 17:43)

    Ruyamdan bir derdagmisik ve dergahin icinde teroristler varmis ve onlar bizden olduyunu itda ediyorlar beni gorunce namaza kiliyorlar ama yanlis tarafa durdular kibleye karsi deyil ve onlara kiblenin bu taraf olduyunu soyledim ve hemen kibleye karsi durdular kilar gibi numara ettiler ve sinra arkamdan planlari anlatmaya basladilar ve ben biliyom onlarin numaradan yaptiklarini ama belli etmiyom.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,