RuyaTabirleri.com

Rüyada Kibrit Görmek

Rüyada kibrit görmek, rüya sahibinin hayırlı gelişmeler yaşayacağına, işinin ehli olması ve o işin eğitimini almış olması nedeni ile ticaret hayatında nitelikli elemanlardan olup, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine bu sayede de iş üstüne iş teklifi alacağına tabir edilir.

Kişinin bir anda peşinde koşulan kimse haline geleceğine ve kendisi için en iyi teklifi yapmış olan şirketle el sıkışıp, çok yüksek maaşa yeni bir işe başlayacağına, bu sayede rahat rahat yaşayacağına, para biriktirebileceğine, mal ve mülk sahibi olacağına tabir edilir.

Rüyada Kibrit Yakmak

Rüyada kibrit yakmak, şansın ve kısmetin açılacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibi hak yolunda güzel ammeler işleme niyetindedir ve kazancının bir kısmıyla fakir sevindirmeyi amaçlıyordur diye yorumlanır.

Rüyada Kibrit Almak

Rüyada kibrit almak, rüya sahibinin isteklerinin gerçekleşeceğine işaret eder. Dileklerin ve duaların kabul olmasına ve kişinin adakların gerçekleştirilmesi için imkân sahibi olacağına işaret eder.Yaşam standartlarının çoğalması anlamına gelir.

Rüyada Kibrit Kutusu Görmek

Rüyada kibrit kutusu görmek sevinç ve mutluluk anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin keyfini yerine getirecek, yüzünü güldürecek, tüm derdini ve kederini unutturacak olayların yaşanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kibrit Çöpü Görmek

Rüyada kibrit çöpü görmek demek varlığa ve dünya nimetlerine kavuşmak, Allah’ın lütuflarından faydalanmak, her konuda kıskanılacak kadar talihli olmak ve geleceğin bolluk içinde geçmesi demektir. Zenginlik, huzur ve mutluluk şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Kibrit Çakmak

Rüyasında kibrit çaktığını gören kişinin hayatında önemli ve köklü değişiklikler olacaktır diye değerlendirilir. Rüya sahibinin hayatında hiç aklından yokken kendisi için hayal olan ve mucize gibi gelen güzelliklerin yaşanacağına ve kişinin kendini tatlı bir rüyadaymış gibi hissedeceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!