RuyaTabirleri.com

Rüyada Kıç Görmek

Rüyada kıç görmek, hayırlara alamet eder. Bolluk, bereket ve zenginlik anlamına gelirken bir diğer yandan da hanımın eşine, evin erkeğine ve evin geçimin sağlayan aile babasına işaret eder. Ketum yani ağzı sıkı olan, aile içinde yaşananları, konuşulanları ve alınan kararları kimseyle paylaşmayan bir kişinin varlığına rivayet edilir. Rüyada kıç görmek genel anlamı ile zenginlik olarak kabul edilir.

Rüyada Bir Kadının Kıçını Görmek

Rüyada bir kadının kıçını görmek, uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin herkesin büyük tepkisini çekecek ve tabir yerindeyse tüm şimşekleri üzerine toplayacak işler yağacağı şeklinde değerlendirilir ve bunun muhtemelen rüya sahibinin kendisi olduğu anlamına gelir.

Rüyada Bir Erkeğin Kıçını Görmek

Rüyada bir erkeğin kıçını görmek, rüya sahibinin kendisinden haz etmediği bu nedenle de muhabbet etmeye hiçbir zaman yanaşmadığı bir kişinin varlığına işaret eder. Aynı zamanda bir kişiyle selamı sabahı kesme kararı almaya tabir edilir.

Rüyada Birinin Kıçını Görmek

Rüyada birinin kıçını görmek, anlayışsız, aksi, suratsız ve huysuz bir kişi ile karşılaşmaya delalet eder. Rüya sahibinin böyle bir kişi ile yüz yüze gelmek zorunda kalacağına tabir edilir.

Rüyada Makat Görmek

Rüyada makat görmek de kıç görmek gibi tabir edilir ve hayır olarak kabul edilir. Rüya sahibinin malının da parasının da giderek artacağına ve kişinin her türlü imkana sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Makattan Kurt Çıkması

Bir kişinin rüyasında kendi makatından ya da kıçından kurt çıktığını görse o kişi aralarında kan bağı olan kişilerden bazıları ile tüm bağlarını koparma kararı alacaktır diye rivayet edilir.

Rüyada Makattan Kan Gelmesi

Rüyada makattan kan gelmesi, kişinin canın derdine düşeceğine bu nedenle zor günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kıç Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. denizim (13 Mayıs 2014 saat: 10:10)

    UZUNDUR RÜYA GÖRMEM AMA BUGUNLÜLER COK GARİPTİ rüyamda kız arkadaşımla sarılmıstım ben yüzüm yukarda sırt üstüyken o üstümde özel bi durumda birlikteydik.. kıç kısmım iki koltuk boşluguna denk geldi bu esnada kıçımın tam yerini bişeyin ısırdıgını farkettim elimi atınca ısırır vazıyette azgın beyaz bir fareyi yakaladım. sonra kız arkadaşımdan bana kavanoz vermesini istedim cok zor bela kavonoz bulup üstüne kapattıp ama fare çok güçlü bir sekilde cıkmaya cabalıyordu ben poset veya kagıt istedim kız arkadaşım kap vb getiriyodu ama bulamıyorduk bu esnada farenin burnundan kavanozundan kırmızı sular geldi burnu iyice ezildi parcalandı.ben ıssırılan yerini nasıl doktora gösterecegimi utanacagımı düşünüyordum. daha sonraki(peşindeki) rüyamda ise arabayla yolculuk yaparken sollama hatalarıyla ölümden dönüyorduk en soınra bi dükkandan gecerken çörekten boga yapmışlardı ÇOK İLGİNC OLDUKLARI İÇİN YAZMA GEREGİ DUYDUM

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,