RuyaTabirleri.com

Rüyada Kıl Dönmesi Görmek

Rüyada kıl dönmesi görmek, elde edilen bir başarının tersine döneceğine, çok sevindirici bir haber alan rüya sahibinin sonrasında hayal kırıklığına uğrayacağına veya gelen yanlış bir haberle sevinip sonradan üzüntü duyulacağına alamet eder. Önce maddi getirisi çok iyi olan bir girişimin, geçici sevinçler yaratacağını ve sonrasında ise tam aksi yönde bir seyir göstereceğine yorumlanır. Zor günlerin habercisi olan kıl dönmesi, kişinin sağlığını ihmal etmesi yüzünden yaşayacağı pek çok rahatsızlığa da tabir edilir. Sıkıntılarla geçecek olan bir döneme alamet olduğu gibi, huzur bozan kişilerle olan kavga ve tartışmaların da uzayarak tatsız bir hale geleceğini delalet eder.

Rüyada Bacakta Kıl Dönmesi Görmek

Kazancın düşmesine yorumlanır ve geliri azalan rüya sahibinin başka işlere bakmak zorunda kalacağına ve evli kişiler için eşlerinin de işe girmesinin zorunlu bir hal alması ile aile yaşamının baştan sonra bir değişime uğrayacağına tabir edilir. Evli bayanlar için kendilerini aldatan veya çapkınlık yapması yüzünden evlilik hayatında sorun yaratan eşlerin geri döneceklerine, yaptıkları hatadan pişman olarak af dileyeceklerine işaret eder. Geç gelişen bir çocuk sahibi olmaya veya çocukların eğitim hayatı ile ilgili pek çok sıkıntı çekileceğini de bildirir.

Rüyada Kalçada Kıl Dönmesi Görmek

Kişinin değerlerine aykırı şekilde hareket etmeye başlaması ve çevresindeki herkesi şaşırtacak bazı kötü alışkanlıklar geliştirmesi, işine gereken ilgiyi göstermemesi ve sahip olduğu maddi kaynakları sorumsuz bir şekilde tüketmesi anlamına gelir. İlerleyen günlerin kişi için sorunlarla dolu olacağını haber veren rüya, tedbir alınmazsa ve olumsuz davranışlardan vazgeçilmezse, çok büyük sıkıntılar çekileceğinin de altını çizer.

Rüyada Kıl Dönmesi Görmenin Psikolojik Yorumu

Çok çabuk morali bozulan ve konsantrasyonunu hemen kaybeden kişilerin, bir türlü istedikleri gibi bir yaşama sahip olamamalarından ve kendilerinden sürekli şikayet etmelerinden yaşanan sıkıntıların ifadesidir. Kendisini değiştirmek için çaba göstermesine rağmen istediği sonucu alamayan rüya sahibinin içinde yaşadığı çelişkilerin de sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,