RuyaTabirleri.com

Rüyada Kıl Görmek

Rüyada kıl görmek sağlıklı ve huzurlu yaşamaya, zenginliğe işaret ederken aynı zamanda gıybet, sorun, sıkıntı, zorluk, can sıkıntısı ve huzursuzluk anlamına da gelmektedir. Bir kişinin rüyasında çok fazla kıllanmış olduğunu görmesi maddi zorluğa düşmesine ve bundan dolayı zor günler geçireceğine delalet eder.

Bir kişinin rüyasında vücudunda makul oranda kıl görmesi kazanacağı bir miktar para olarak tabir edilir. Bir kimsenin rüyasında kıllarla yıkandığını görmesi o kişinin müsrif olduğuna işaret ederken maddi yükümlülüklerinden kısa sürede kurtularak rahatlayacağına delalet eder. Rüyada kıl yemek hile ve fitne ile elde edilen kazanca ve mala işaret eder. Evli bir kadının rüyasında kıl yediğini görmesi gebe kalacağı ve bir evlat sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kıl Yolmak

Rüyada kıllarını yolduğunu görmek iyi değildir, can sıkıntısına ve moral bozukluğuna işaret eder. Rüya sahibinin yakınları tarafından kendisini hayal kırıklığına uğratacak ve üzüntüye düşürecek bir takım şeyler yapılacağına işaret eder.

Rüyada Kıl Temizlemek

Rüyada kıllarını jilet kullanarak temizlemek çok hayırlıdır. Kişinin sıkıntılarından ve zorluklarından kurtularak esenliğe kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Hayvan Kılı Görmek

Rüyada hayvan kılı görmek iyidir. Zenginliğe, mülkiyete ve bolluğa delalet eder.

Rüyada Sakalın Uzaması

Rüyada sakalın uzaması çok hayırlıdır. Kişinin iş hayatında gösterdiği başarılı ve özverili çalışmaları sebebiyle makam sahibi olacağına ayrıca saygınlık göreceğine delalet eder.

Rüyada Bıyığın Uzaması

Rüyada bıyığın uzadığını görmek hayırlı değildir, sıkıntılı ve zorlu günlerin geleceğine ve kişiyi üzüntüye sürükleyecek şeyler yaşanacağına delalet eder. Rüyada bıyığın kesildiğini görmek de yine rüya sahibini üzecek, kıracak ve huzursuz edecek olaylar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Saçın Uzaması

Rüyada saçın uzadığını görmek erkek için sıkıntı verecek şeyler yaşanacağına kadınlar için mutluluk verici şeylerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: