RuyaTabirleri.com

Rüyada Kıl Kurdu Görmek

Rüyada kıl kurdu görmek, insana rahatsızlık veren ve onu huzursuz eden bir şeyin göstergesidir. Bu rüya, gören kişinin dünyevi hayatta başına gelecek tatsız hadislere, rahatsız olacağı bir durumda bulunmak zorunda kalmasına, mide ile ilgili bazı hastalıklara işaret eder. Rüyasında vücudunda kıl kurdu olduğunu gören, kısa bir rahatsızlık evresi geçirir. Böyle bir rüya kişinin yaşayacağı zorluklar olarak da tabir edilebilmektedir. Rüyada kişinin kendinde hissettiği kıl kurdu, çevrenizde sizi kullanmaya çalışan ve malınızı yemek isteyen akrabalarınız bulunduğunu veya bu rüya mal ve paranızı yanlış yerlerde sarf edip sonunda muhtaç bir duruma düşeceğinizi göstermektedir.

Rüyada Kurtçuk Görmek

Rüyada görülen kurtçuk genellikle kız çocuğa veya bilinmeyen kızlara işaret eder. Karnında kurtçuk olduğunu gören kişinin bir kızı olur. Bu rüya evliler içinse hamileliğe işarettir. Rüyada kurtçuğun karnınızda bulunması kız evlada, arkanızdan çıktığını görmek ise toruna delalet eder. Rüyada ağızdan çıkan kurtçuklar, haram mal yemeye ve sonunda pişman olarak tövbe etmeye yorumlanır. Kurtçuğun vücudunuzu terk etmesi, rahatlamaya ve ferahlamaya, dünyevi sıkıntılardan kurtulmaya, dünya hayatının güzelliklerine delalettir.

Rüyada Bir Sürü Kıl Kurdu Görmek

Rüyada sayılamayacak kadar çok olan kıl kurdu, kişinin malı ve parasıdır. Bu nedenle kendisinden bu miktarda kıl kurdu çıkan kişi, birçok mala kavuşur veya bu rüya zenginleşemeye işarettir. Bazı alimlere göre ise böyle bir rüya kişinin kendisine sıkıntı verecek her şeyden kurtulmasına ve rahatlamasına delalet etmektedir. Az miktardaki kıl kurdu ise az bir menfaat elde etmeye yorumlanır.

Rüyada Kıl Kurdu Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada kıl kurdu görmek, rüya sahibinin çeşitli sıkıntılar yaşadığının ve kendisini rahatsız eden birtakım sıkıntılarla uğraştığının bir dışa vurumdur. Bu rüya psikolojik olarak sıkıntıda olduğunuzu ve bu sıkıntıdan kurtulmayı amaçladığınızı gösterir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kıl Kurdu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Neslihan (23 Temmuz 2016 saat: 03:51)

  Rüyamda akrabalarımla bi yiyecek ya da meyve temizliyoduk. Kurt elimi altlı üstlü deldi. Akrabalarımın da deldi ama sorun etmediler bana da güldüler.sonra kurt sürekli elinin altındaki delikten girip üstündekinden çıkmaya başladı hafif bir acı hissettim.

 2. Gülten (24 Haziran 2016 saat: 12:49)

  Ruyamda bir icecek kutusunu aciyorum tam agzima goturecekken icinde birsuru kurt oldugunu gordum bardaktan ellerime kurtlar cikiyor ve isirarak icine giriyor basa çıkamıyorum. Birden bardaktan biraz iciyorum ben neyaptim diyip vaz geciyorum ama icime birsuru kurt giriyor daha sonra ellerimi icinden kurtlar isiriyor aciyan yerlerden cekip uzun uzun kurtlari cikariyorum.daha sonra agzimim etlerindende cikariyorum cikmaya zorlaniyorlar ama cikariyorum. kurtlarin rengi acik kizil kucukler ama cekince uzaniyor birde kurdun basinsa kanca var

 3. capones (25 Aralık 2015 saat: 10:37)

  Merhabalar. Rüyamda bahcedeyim yanımda insanlar var bitane kocaman yilan yeşil gibi rengi yada gri simsiyah bi yılanı tutuyordu kavga ediyorlardı ama büyük olan yeşilli onu yiyordu. Sonra teTeyzem ve bi arkadaşından parazit beyaz kurtlar ve kalın tırtıl gibi kurtlar dökülüyordu aynisindan bende de vardı korkarak öldürüyordum.

 4. çiğdem (15 Eylül 2015 saat: 11:16)

  merhaba,
  Rüyamda dayımlara ziyarete gitmiştik annemle yerlere saçılmış çöpler vardı ben bi kaç tanesi toplamak isterken çöplerden evde bi sürü kurt oluşmuş biri bacağımda biride elimde,derimi ısırıp vücudumda girmeye çalışken farkedip söküp atıyorum canım acıyo ama çekip atıyorum.

  yorumlarsanız sevininrim :)

 5. yusuf kaya (07 Eylül 2015 saat: 08:26)

  Rüyamda tuvalette büyük abdest yerimde büyük bir Kurt düştü korkarak kaldım apartman ćiktim komşu anlatıyorum oda gülerek karşılıyordu sonra yine eve girdim iki kız kardeşime ağız kavgası etmeye başladık o anda evin için de siyah küçük bir yılan gördüm annemi çağırıyorum annem yılanı kovarken benden yardım istiyor okadar korkuyorum odadan odaya koşuyorum yardıma gitmiyorum.

 6. bilgehan (18 Ağustos 2015 saat: 15:32)

  Rüyamda yüzümden beyaz küçük kıl kurdu dökülüyodu ve spnra bian farketdimki saçlarımın arasından sayısızca kurt döküldügünü gördüm başımı egdim saçlarımın arasından döktükçe daha fazla oldugunu gördüm ve dökülen kurtları kaseye dogru döküyodum 3kase dolusı kurdu döktüm ama bitmek bilmedi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,