RuyaTabirleri.com

Rüyada Kılçık Görmek

Rüyada kılçık görmek, her işte güçlük çıkaran rüya sahibinin iş yerinde ciddi sorunlar yaşayacağına ve kavgaların büyüyerek kişinin işinden çıkarılmasına kadar varacağına işarettir. İş sahibi kişiler için de çalışanlara fazla müdahale etmesi ve gereksiz eleştirileri nedeni ile pek çok işçinin işten ayrılmasıyla beraber yaşanacak sorunlara işaret eder. Kılçık, kişinin yaşadığı bir olayda şüphe dolu, gerçekleri gizleyen veya kötü niyetli ayrıntıların dikkatini çekmesine ve bu konu üzerinde daha dikkatli bir tutumla inceleme yapacağına, kendisinin aleyhinde veya arkasından işler çeviren kişileri tek tek tespit ederek gerekeni yapacağına da alamet eder.

Rüyada Kılçık Yutmak

Hayati tehlike içeren bir olayla karşı karşıya kalan rüya sahibinin soğukkanlı bir şekilde hareket ederek o anki krizi en iyi şekilde yöneteceğine işarettir. Düşmanı olanların bu dönemde ciddi bir kötülükle karşılaşabileceklerinin uyarısını yapan rüya kişinin tedbirli olması gerektiği konusunda da ikaz olarak ele alınmalıdır. Tetikte bekleyen düşmanların kişiye zarar vermek için uygun koşulları bu dönemde bulup beklenmedik bir anda harekete geçeceklerine alamettir. Kılçık yuttuğunu gören kişiler acı veren sözler işitirler ve kalpleri kırılır.

Rüyada Kılçık Ayıklamak

Rüya sahibinin kendisine karşı olan ve zarar veren kimseleri hayatından çıkaracağını, sıkıntı sebebi olan her şeyden uzaklaşarak tamamen kendi istediği bir hayatı sürdürmek için kararlı adımlar atacağını bildiren bir rüyadır. Kılçık ayıklamak işle ilgili sorunlara çözüm bulunmasına, maddi konularda tanıdık birinden alınacak bir borç sayesinde kriz durumlarını aşmak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kılçık Görmenin Psikolojik Yorumu

Kılçık, kişinin içinde tuttuğu ve saklamaktan yorulduğu bir sırrın işaretidir. Genellikle çocukluk dönemine dair yaşanmış bir cinsel taciz veya şiddete maruz kalma gibi durumlardan etkilenen kişilerin uzun yıllar boyunca kendilerini bu olayın şokundan ve sıkıntısından kurtaramamış olmalarını ifade eder. Konuşmak ve anlatarak rahatlamak isteğinin işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!