RuyaTabirleri.com

Rüyada Kiler Görmek

Rüyada kiler görmek, yanlışlarla dolu bir hayata sahip olmak ve bile bile belaya bulaşmak anlamlarına geldiği gibi, kişinin yaptığı hataların boyunu aşması ve söylediği yalanların ortalığı fazlasıyla karıştırması yüzünden başının epeyce derde gireceğine, bu sıkıntılarla yüzleşip çözebileceğini düşünmeyerek tam aksi şekilde hareket edip saklanacağına alamettir. İnsanlarla yüzleşmemek için kaçmaya ve saklanmaya çalışmanın ifadesi olan rüya, genellikle başka kişileri de etkileyen hataları yapmak veya yakın çevresinin aile saadetlerine zarar verecek davranışlarda veya sözlerde bulunmak suretiyle kişinin kendi eliyle kendisine düşman yaratması anlamına gelir. Kişinin aşırı benmerkezci düşünce tarzı nedeniyle büyük yanlışlar yapacağına ve hatalı davranışlarının sorumluluğunu almaktan kaçacağına tabir edilir.

Rüyada Kilere Saklanmak

İşveren biri için bu rüya çalışanlarına hak ettikleri gibi davranmamak veya onların hak ettiği kazancı vermemek, adaletsiz şekilde davranmak anlamlarına gelir bekar kişiler için gönül eğlencesi olarak baktıkları ilişkiler yüzünden pek çok kalp kırıklığına neden olacaklarına yorumlanır. Önyargıları ile hareket eden rüya sahibinin pek çok kişi hakkında ileri geri konuşması yüzünden sık sık başını derde sokacağına ve çevresinde kendisini seven kimsenin kalmayacağına tabir olunur. Kilere saklandığını gören kişiler başkalarının eleştirilerinden kaçmaya ve peşin hükümlü davranışları ile karşılaşmamaya çalıştıkları için biraz asosyal bir yaşama sahip olurlar.

Rüyada Kileri Doldurmak

Pek çok eşyayla kileri doldurduğunu gören kişiler için gelecek planları yapmanın zamanı gelmiş demektir ve rüya sahibinin özellikle ailesi ve kendisi için geleceğe dair para biriktirip yatırım yapma planları yapacağını işaret eder. Alışveriş yapmaya, arsa veya ev almaya, aileye ilerde yararı olacak birikimlere imza atmaya alamet olan rüya zor günler için kenara para atmak anlamına da gelir.

Rüyada Kiler Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişisel gelişime çok önem veren kimselerin özellikle psikolojik açıdan daha iyi bir ruh haline bürünmek için çaba sarf ettiklerine, pek çok kursa katıldıklarına ve yeni insanlarla tanışarak kendi sosyal çevrelerini de geliştirmek istediklerine alamettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!