RuyaTabirleri.com

Rüyada Kılıç Balığı Görmek

Rüyada kılıç balığı görmek, geleceğin parlak, bahtın da açık olacağına delalet eder. Rüya sahibinin çok büyük hayalleri olduğuna, bunları gerçekleştirmek için beklediği fırsatın ve imkânların eline geçeceğine bu sayede tüm isteklerinin ve arzularının yerine geleceğine,  herkesin sahip olmak istediği hayata sahip olacağına delalet eder. Başarı ve mutlulukla geçecek bir ömre, lüks ve bolluk içinde yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Kılıç Balığı Yemek

Rüyada kılıç balığı yemek, rüya sahibinin malından ve parasından eksileceğine, doğru adımlar atamayıp, isabetli kararlar vermeyişi nedeni ile maddi anlamda bir hayli zarara uğrayacağına ve kötü günlerden geçeceğine işaret eder.

Rüyada Kılıç Balığı Yakalamak

Rüyada kılıç balığı yakalamak, kısmet almaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin çok şanslı, bereketli ve verimli olacak bir döneme gireceğine, bu dönemde kazandığını daha öncesinde kazanmadığına bundan sonrasında da kazanamayacağına, bu nedenle eline geçen bu eşsiz fırsatı en iyi şekilde değerlendirmesi gerektiğine delalet eder. Kişi bu süreçte ne kadar çok kazanırsa kardır.

Rüyada Kalkan Balığı Görmek

Rüyada kalkan balığı görmek, rüya sahibinin darlıktan ve borçtan kurtulacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, rızkının, malının ve gelirinin çoğalacağına, dünyanın nimetlerinden de daha fazla faydalanabileceğine yorulur.

Rüyada Kalkan Balığı Tutmak

Rüyada kalkan balığı tutmak, kişinin içine düştüğü zor durumla baş edebilecek gücü kendisinde bulacağına, yavaş yavaş toparlanarak, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, cebinin para göreceğine ve durumunun düzeleceğine tabir edilir.

Rüyada Kalkan Balığı Yemek

Rüyada kalkan balığı yemek, kişinin işinde çok başarılı olacağına, adının herkes tarafından duyulmaya başlayacağına böylece işlerinin ve müşterilerinin artacağına, daha çok iş yapacağına, istediği gelire ulaşacağına ve ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!