RuyaTabirleri.com

Rüyada Kılıç Görmek

Rüyada kılıç görmek güvende olmaya delalet eder. Bu kişi hak tarafından kötülüklerden, kötü insanların şerrinden, merhametsizlerden, kazadan ve beladan korunur hem de her zaman uzak olur. Kılıç aynı zamanda hayatın başarılar ve zaferlerle dolu olacağına delalet eder. Rüya sahibi makam sahibi olacak ve şanlı, şerefli vazifelere atanacaktır.

Rüyasında kılıç taşıdığını gören kişi, büyük zaferlerin sahibi olacak ve bu sayede ismi diyardan diyara yayılacaktır. Rüya sahibi ülke yönetiminde söz sahibi olup, ülkenin ileri gelenlerinden biri olacak diye tabir edilir. Bir kişi rüyasında taşıyamayacağı kadar büyük bir kılıç görürse bu onun makamının yüksekliğine kazancının da çokluğuna yorulur.

Rüyada Kılıç Sallamak

Rüya sahibinin kararlılığına işaret eder. Rüya sahibi bir karar için masaya yumruğunu vuracak, ağırlığını koyarak o işte son sözü söyleyecek kişi olacak demektir. Rüyada kılıç salladığını gören kişi verdiği karardan asla geri dönmez diye tabir edilir.

Rüyada Kılıç Tutmak

Meydan okumak ve karşıdakini düelloya çağırmak olarak yorumlanır. Rüya sahibi rakibini ya da düşmanını alt edip galibiyet kazanmak için korkusuzca düşünce ya da bilek gücü ile kavgaya hazır olduğunu göstermektedir diye yorum yapılır.

Rüyada Kılıçla Savaşmak

Rüya sahibinin tüm rakiplerini geride bırakacağına ve işinde alıp yürüyeceğine delalet eder. Rüyasında kılıçla savaştığını gören kişinin başarılarına kimsenin yetişemeyeceği ve herkesi arkasında bırakacağı anlamına gelir.

Rüyada Kılıcın Kırılması

Ataların yitirilmesine delalet eder. Rüya sahibinin aile büyüklerinden olan ve birinci derece yakın erkeklerden birini kaybetmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kılıçla Yaralanmak

Rüyasında kılıçla vurulan kişi, kim tarafından kılıç yarası alırsa o kişi uzak bir yere gidecek ve oraya yerleşerek, gittiği yerde uzunca bir süre yaşayacak diye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kılıç Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. mürüvvet (23 Ocak 2014 saat: 22:41)

    rüyamda; kalın, eski ve büyük tahta bir kapısı olan ve başından sonuna kadar zemini taş merdiven olan bir yerdeyim.kapı üzerime kapalı.kapının dışında bir kadın bir erkek iki yaşlı insan var.tuvalete gitmek istediklerini söyleyip kapıyı açmamı istiyorlar.kapıyı açılması için zorluyorlar ve zorlarken kapı üzerindeki eski büyük anahtarı merdivenlerin aşağısına düşürüyorlar.anahtarı almak yerine kapıya yönelip kapıyı tekmeleyerek kırmaya çalışıyorum.nitekim ayağım kolaylıkla kapıyı kırıyor fakat ayağım kapı ortasında asılı kalıyor.sonra bir kız ayağımı oradan çıkarmam için bana yardım ediyor.ayak tabanımdan bir kılıç çıkarıyor.kılıcın üzerinde güçlü bir hayvan resmi var aslan gibi bir şey.kız kılıcı bana veriyor kınıyla beraber.kılıç bayağı bir ağır geliyor bana ama taşıyorum.canımın acıdığını hissetmiyorum.karşıdan 2 erkek geliyor.birisi orta yaş üzeri tanımadığım biri,diğeri gerçektede gönlümde olan erkek.(sevgili değiliz)ayağımın yaralı olduğunu söylüyorum.beni kollarımdan tutup oturtmaya çalışıyor.kılıcı, yanında gelen adama veriyorum. adam kılıcı alıp uzaklaşıyor.o an sevdiğim kişi bana bakarken gözlerinin yeşil olduğunu görüyorum.gerçekte yeşil gözlü değil.bu şekilde uyandım.yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,