RuyaTabirleri.com

Rüyada Kilim Görmek

Rüyada kilim görmek, hane içi ile tabir edilir. Rüya sahibinin sakin, huzurlu ve mutlu bir hayatı olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi belki varlık ve zenginlik içinde değildir ama sağlığı ve huzuru yerindedir. Aile içinde kendince geçinip gidiyorlar ve yeri geldiğinde birlikte eğlenmeyi de birlikte ağlamayı da başarabiliyorlardır. Rüyada kilim görmek, neşeden ve gönülden yana zengin kişilerle tabir edilir. İçinde kahkahaların yankılandığı mutlu bir ev şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Kilim Almak

Rüya sahibinin hesapta olmayan harcamalar yapacağına aslında bu harcamaların hiç de gerekli olmadığına işaret eder. Rüya sahibinin gereksiz olduğu halde para harcaması sonradan parasızlık çekmesine ve sıkıntıya düşmesine neden olacak demektir.

Rüyada Kilim Sermek

Rüyasında kilim serdiğini gören kişinin hayatta hiçbir emeği ve çabası boşa gitmeyecek, rüya sahibi alın terinin de yaptığı fedakârlıkların da karşılığını ziyadesiyle alacak demektir. Aynı zamanda sağlıklı bir yaşama işaret eder.

Rüyada Kilim Dokumak

Rüyasında kilim dokuduğunu gören kişinin hayvanları çok sevdiği tabir edilir. Rüya sahibi yakın bir zamanda, kedi, köpek ya da kuş gibi tüylü bir can dostu edinebilir. Bu sevimli varlığın sayesinde hem huzur hem de keyif bulabilir.

Rüyada Kilim Satmak

Rüya sahibinin mutlu bir izdivaç yaparak, aile içinde ağız tadının, keyfinin ve neşesinin yerinde olacağına delalet eder. Bu rüya, rüya sahibinin hayatında hiçbir zaman geçim sıkıntısı yaşanmayacağına da tabir edilir.

Rüyada Kilim Yolluk Görmek

Kadir kıymet bilen, güler yüzlü, hatır kırmayan bir kişinin varlığı ile değerlendirilir. Bu kişi evine gelen misafirleri rahat ettirmek için ne yapacağını, ne yana döneceğini de şaşırıyordur. Evinde misafir ağırlamaktan büyük keyif alan onlara lezzetli ikramlarda bulunan bir ev sahibine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!