RuyaTabirleri.com

Rüyada Kilise Görmek

Rüyada kilise görmek, son derece hayırlı bir rüyadır ve tüm dini ibadet mekanları rüyayı gören kişi için hayırlı haberlere, dini bütün bir yaşama işaret eder. Hoşgörülü ve yumuşak huylu olunduğunu, kişinin çevresiyle uyum içinde yaşadığını ve çalışma alanında başarılarının her daim takdir göreceğini ifade eder. Büyük bir kilise görmek, üstlenilecek görevlerin artacağını ve kişinin uzun süre bir araştırmaya girişeceğini bildirirken, genç kimseler için akademik çalışmaların yapılacağı bir iş alanında uzmanlık alacaklarına yorumlanır. Yapılan her işte karşı tarafı düşünen kimselerin kalp temizliği ile hareket ettiklerini, insanları ayırmadan, herkese kapılarını açtıklarını ifade eder. Yüce gönüllü olmak nedeniyle her daim eli bol yaşayan kişilerin maddi sıkıntıya düşmeyeceklerini, yaptıkları iyiliklerin, işledikleri sevapların daima kendilerine geri döneceğini delalet eder.

Rüyada Kiliseye Girmek

Kişinin kilise dahil bir ibadet yerine girdiğini görmesi, inancında yükselişe geçeceği bir döneme ve aynı zamanda birbirinden değişik fikirlere sahip pek çok ilim insanıyla çalışma şansı bulacağına alamet eder. Hikmet sahibi olunacağını ve sıklıkla yeni çevrelere girileceğini bildirir. Kiliseye girip dua eden kişiler düşmanlıklardan, iftiralardan ve kendilerine haksızlık eden kişilerden kurtulurlar. Kalabalık şekilde kiliseye girmek insanlara hükmü geçen, sözü dinlenen biri olunacağına ve bir topluluğu yönetmeye delalettir.

Rüyada Kilise Çanı Duymak

Kilise çanının çaldığını duymak kişiye bazı konularda hatırlatma yapılacağını, özellikle itibarını zedeleyen huylardan vazgeçmesi için ikaz edileceğini ifade eder. Olumlu anlamda bir uyarıya yorumlandığı gibi, unutulan bir eşyayı bulmak yahut bir mesele üzerinde yeniden düşünmek demektir. Fikir değişikliği veya çevre değişikliği gibi anlamlara da gelir.

Rüyada Kilise Görmenin Psikolojik Yorumu

Zihinsel faaliyetlere yorumlanır. Kişinin sürekli araştırma yapan, kendisini geliştiren ve yabancı olduğu konulara, alanlara yönelik meraklı olduğunu ifade eder. Maneviyatın, ruhani bilgilerin kişi için önem taşıdığını, inancının yüksek olduğunu da işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!