RuyaTabirleri.com

Rüyada Kilit Açmak

Rüyada kilit açmak, sorun çözmeye, problemlerden ve sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Rüyasında evinin kilidi açan kişi aile içindeki huzursuzluklardan kurtularak yaşadığı sorunları çözüme kavuşturur. İş yerinizdeki kilidi açmanız, işinizde başarılı olmaya yöneticileriniz tarafından takdir görmeye ve çalışmalarınızdan istediğiniz sonucu almaya delalet eder. Rüyasında kilit açan kişi Hacc’a gider. Bu rüya bazen de kötü giden tüm işlerinizin yakında yoluna gireceğine ve çektiğiniz tüm üzüntülerden kurtulacağınıza yorumlanır. Eğer kilit kolayca açılıyorsa, rüya sahibinin her işi yolunda gider, bütün meselelerinden kolayca kurtulur. Eğer kilit güçlükle açılmışsa, meşakkatle elde edeceğiniz başarıya, bazı sıkıntılar çektikten sonra mutluluğa ulaşmaya işarettir.

Rüyada Kapı Kilitlediğini Görmek

Rüyasında herhangi bir kapıyı kilitleyen kişi, çetrefilli bazı sorunlarla yaşamak ve baş etmek zorunda kalır. Bu rüya, bazen de bir belaya uğramaya ve başınıza gelecek herhangi bir probleme yorumlanmaktadır. Rüyada kilitlenen kapılar çözülemeyen sorunlar, iş hayatında güçlükler, karşılaşacağınız zorluklar ve meşakkatlerdir. Rüyasında kilitlenen bir kapının açılmaması dünya hayatında herhangi bir problem yaşayıp onu çözemeyeceğinize ve isteklerinize ulaşamayacağınıza yorumlanmaktadır.

Rüyada Kilit Kırmak

Rüyasında kilitlenmiş bir yeri kilidi kırarak açmak, kişinin zorla yapacağı bir işe, meşakkat çekerek ulaşacağı bir kazanca işarettir. Rüyada herhangi bir kilidi kıran kişi, kendisini çekemeyen ve kötülüğünü isteyen birtakım adamların şerrinden emin olur. Bu rüya dişinizi tırnağınıza takarak çalışıp çabalayarak bir lütfa ve nimete erişeceğinize yorumlanır.

Rüyada Kilit Açmanın Psikolojik Tabiri

Rüyada kilit açan kişi, bilinç altında yaşadığı bazı sorunlardan ve problemlerden kurtulmak için uğraşır ve bu konuda yoğun bir endişe içinde bulunur. Kilit açmak, hayatınızda bazı değişiklikler yapma isteğinizi göstermektedir. Özellikle iş konusunda birtakım sıkıntıları olan kişilerin gördüğü bu rüya, her işten kolayca sıyrılmak isteğinizin göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!