RuyaTabirleri.com

Rüyada Kilit Görmek

Rüyada kilit görmek, rüya sahibinin temkinli hareket ettiğine, kendisini riske ve tehlikeye atacak hiçbir işe girişmeyeceğine işaret eder. Rüyada kilit görmek güvende olmaya, kazalardan, kötülüklerden belalardan, belalı işlerden ve belalı kişilerden uzak olmaya ve korunmaya işaret eder. Rüyada kilit görmek, canını, malını ve parasını güvence altına almayı planlayan, emin olmadığı sürece iş yapmamaya özen gösteren bir kişi ile tabir edilir.

Rüyada Kilit ve Anahtar Görmek

Bu iki objeyi bir arada görmek büyük şanstır.  Rüyada kilit ve anahtarı birlikte görmek, rüya sahibinin çok emin bir yerden beklediği bir malın ya da paranın eline ulaşmasına işaret eder. Rüya sahibi, hakkında hayırlı olacak bir mal varlığı elde edecek ve bu varlık sayesinde geleceğini kurtarmış olacak demektir.

Rüyada Kilit Değiştirmek

Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olumlu ve güzel bir gelişmeye bu sayede de daha rahat ve daha mutlu bir hayat süreceğine işaret eder. Rüyasında kilit değiştirdiğini gören kişi, çok emin olduğu bir iş yapacak bu iş sayesinde hayatına yenilik, keyif ve huzur gelecektir.

Rüyada Kilit Açmak

Rüyada kilit açmak Allah’ın selametini bulmaya ve esenliğe kavuşmaya delalet eder. Rüya sahibi sağlık sorunlarından kurtulup, sağlığına kavuşacak, rızkı ve kazancı çoğalacak, ileride de hep hayalini kurduğu zengin hayata kavuşacak diye tabir edilir.

Rüyada Kilit Takmak

Rüyada kilit taktığını gören kişi korkularından, şüphelerinden, kuruntularından ve kuşkularından kurtulur, kafası ve gönlü rahat eder. Rüya sahibi hayatını çekilmez hale getiren kötü düşüncelerinden kurtulacak, öküzün altında buzağı arama huyundan da vazgeçecek demektir. Böylece hayatı daha kolay ve güzel geçecektir.

Rüyada Kilit Bozulması

Rüyada kilit bozulması, rüya sahibinin işlerinde bazı engeller ve aksiliklerle karşılaşması anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!