RuyaTabirleri.com

Rüyada Kıllanma Görmek

Rüyada kıllanma, rüyayı gören kişinin iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunların kurtulacağına, yaptığı işlerin ve ortaya koyduğu çalışmaların daha büyük başarı elde etmesi sayesinde günden güne kazancının ve başarılarının artacağına, mal ve mülk sahibi olacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, insanlar arasında çok büyük bir tanınırlığa kavuşacağına ve ibadetini hiçbir surette aksatmayan bir kişi olacağın alamet eder.

Rüyada Vücudun Kıllanması

Rüyayı gören kişinin, çok büyük kazanç elde edeceğine, büyük bir zenginliğe kavuşacağına, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine ve büyük başarılar kazanacağına tabir edilir.

Rüyada Bacakların Kıllanması

İş hayatının kötüye gitmesinden ötürü çeşitli yerlerden borç alan rüya sahibinin bu borçları ödemekte çok büyük bir güçlük çekeceğine, ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına, her işinin daha kötü bir duruma düşeceğine ve bu yüzden aile hayatı içinde çok zor günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada Yüzünün Kıllanması

Rüya sahibinin, aile hayatında yaşayacağı sevincin yarıda kesileceğine, aldığı güzel haberin kısa süreceğine, işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına ve zarar üstüne zarar edeceğine yorumlanır.

Rüyada Kolların Kıllanması

Birlikte iş yapılan bir akraba ile yaşanan bir sorundan ötürü zor duruma düşüleceğine, uzun zaman çalışmakla bile kapatılamayacak zararlara uğranacağına, çok kötü günler geçirileceğine, yaşanan üzücü olaylardan ötürü insanlardan kısa bir süreliğine kopulacağına alamet eder.

Rüyada Sırtın Kıllanması

Rüyayı gören kişinin, kendisine yardımcı olan kişi ile arasının açılacağına ve bu durumdan ötürü işlerinin kötü bir hal alacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,