RuyaTabirleri.com

Rüyada Kıllanmak

Rüyada kıllanmak, bazı rüya tabirlerine göre iyi, hayırlı ve makbul olan şeylerle karşılaşmaya, varlık sahibi olmaya işaret ettiği yönünde yorumlanırken bazı rüya tabirlerine göre de tam aksine, başarısız olmaya, üzülmeye, hastalanmaya, borçlanmaya, kötü ve zor günler geçirmeye, fakirleşmeye alamet ettiği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin gerçek hayatta hiç çıkmayacak yerlerinde kıl çıkması uğursuzluk, kollarında, bacaklarında ve benzer yerlerinde çıkması ise şans olarak kabul edilir.

Rüyada Kıllandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin gerçekte olması gereken yerlerinde ve makul miktarlarda kıllanması hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin bolluk, bereket ve zenginlik içinde yaşamaya başlayacağına, ticaretten yana da kısmetlerinin bollaşacağına rivayet edilir. Fakat rüya sahibinin aşırı oranda kıllanması iyi değildir ve rüyayı gören kişinin başına gelecek musibetlere ve melanetli olaylara yorulur.

Rüyada Kıllı Bacak Görmek

Rüyayı gören kişinin uykusunda bacaklarında deyim yerindeyse haddinden fazla kıl olduğunu görmesi onun çok kötü günler yaşayacağına, arsız, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına ve onlardan zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada Kıl Koparmak

Rüyayı gören kişinin sevinçli ve mutlu gelişmeler yaşayacağına, sıkıntılarının, problemlerinin, sorunlarının çözüleceğine, geçim derdinin biteceğine, sağlığının, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine tabir edilir.

Rüyada Kıl Almak

Rüyada kıl almak da kıl koparmak gibi yorumlanır ve her iki rüyanın da aynı anlamlara geldiği kabul edilir. Rüyayı gören kişinin çözümlere ve çarelere kavuşacağına, çıkış yolları bulacağına, rahatlayacağına, hafifleyeceğine ve kendini çok iyi hissedeceğine alamet eder.

Rüyada Kılların Döküldüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin yapacağı yanlış işler, atacağı yanlış adımlar ve bulunacağı hatalı girişimlerden dolayı maddi kayba uğrayacağına, mali krize gireceğine, parasız, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,