RuyaTabirleri.com

Rüyada Kilo Aldığını Görmek

Rüyada kilo aldığını görmek, genellikle zenginliğe ve ferahlığa işarettir. Aldığınız kilo ne kadar fazla ise elinize o kadar çok mal geçer. Rüyasında aldığı kilolar yüzünden yürüyemediğini gören kişi, günah işler veya bu rüya çekeceğiniz bir sıkıntının işaretidir. Kilo aldığınızı ama bu durumun sizin yaşamınızı etkilemediğini görmeniz ise menfaat elde etmeye, kişinin durumunun düzelmesine, beklentilerine kavuşmasına yorumlanır. Rüyada kilo veremediğini görmek, bazı zorluklarla karşılaşacağınıza, başınıza gelecek bir belaya ve musibete işarettir. Rüyada az kilo almak az mala, çok kilo almak ise çok paraya ve mülke delalet eder. Rüyasında hiç olmadığı kadar kendisini şişman gören kimse, çevresinin takdirini ve saygısını kazanır. Böyle bir rüya aynı zamanda kişisel başarılara da işaret etmektedir.

Rüyada Şişmanlamak

Rüyada şişmanlamak, din ve manevi anlamda yüceliğe, izzet ve şerefe ve kişinin dünya nimetlerini tatmasına işarettir. Rüyasında kendisinin şişmanladığını gören bahsi geçen özelliklere sahip olur. Tanıdığı birisinin şişmanladığını görmek ise bu özelliklerin o kimseye ait olması anlamına gelmektedir. Rüyada kendisini olduğundan daha şişman gören kişi, hastalıktan sonra sağlığa kavuşur. Bu rüya aynı zamanda kendinizi fazla yorduğunuzun ve bu nedenle sağlık problemleri yaşayabileceğinizin habercisidir.

Rüyada Şişmanlık Görmek

Rüyada görülen şişmanlık, zenginlik, servet, şan ve şöhret, mirasa konma ve maddi açıdan ferahlama anlamlarına gelebildiği gibi; üzerinize yüklenecek ağır bir yüke ve zahmete de işaret edebilmektedir. Rüyada kilo alımı ve buna bağlı olarak ortaya çıkan şişmanlık dünyevi zevklerine, dünya ile ilgili hadiselere, mal ve mülkte artışa da yorumlanabilmektedir.

Rüyada Kilo Aldığını Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada kilo alımı, kişinin kendisini algılama şeklini ortaya koyar. Böyle bir rüyayı genellikle kilo takıntısı olan veya daima güzel ve bakımlı görünmeyi amaçlayan kişiler görmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kilo Aldığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Rumeysa (17 Haziran 2016 saat: 19:15)

  Rüyamda birini görüyorum kilolu bir şekilde sırayla aynaya bakıyoruz sonra bana geliyor sıra bir bakıyorum sanki 90kiloyum inanamıyorum çok tuhaf geldi kendimi oşekilde görmek ve uyandım normalde takıntım vardır kiloya hayırdır inşallah

 2. rüyam (04 Eylül 2015 saat: 09:03)

  Bir tartıya sırayla çıkıyorduk. Benim rüyamda sanki uzaktan bana bakılıyomuş gibi yani başka birinin gözünden 87kilo olduğumu söylüyorum. Ama tartıda görmüyorum normal kilom ise 64 ama rüyamda 87 kiloymuşum. Arada 23 kilo fark var.
  hayır olsun bakalım.

 3. Deniz (17 Haziran 2015 saat: 06:47)

  Rüyamda eskiden Ahmet diye arkadaşım vardı çok kiloluydu aşırı derece rüyamda ise bu Ahmet dediğim kişi kadar şişmanlamışım ustume uygun kıyafet arıyorum dolabımdan o nu giyiyorum olmuyor onu giyiyorum olmuyor sonra annemle bu konu ile ilgili bağrışıyoruz

 4. şeymanur (17 Şubat 2015 saat: 12:30)

  Merhaba,
  Rüyamda bi tartının üzerine çıkıyodum tartıdaönce 4 kilo vermiş görünüyodum ama tam belirgin değildi tartının çubuğu hareket ediyodu tam durmamıştı sonra birden gösterge 51den 60a çıktı sonra aa kilo almışım diye sevindim ve daha sonrasını hatırlamıyorum, teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,