RuyaTabirleri.com

Rüyada Kilo Görmek

Rüyada kilo görmek, kişinin vicdan muhasebesi yapmasını gerektiren bir olay yaşayacağını, özellikle iş konusunda adil davranmasını gerektiren konularda hassasiyet göstereceği bir döneme işaret eder. Kilo görmek İslami olarak da kişinin her durumda adil olması gerektiğinin, helal lokma yiyerek asla hak ettiğinden fazlasını talep etmeden, elindekinin kıymetini bilen ve her daim şükreden biri olmasını bildiren bir rüyadır. Kilo gören kişilerin gelirlerinde bir artış olur ancak kişinin illegal olaylara da meyil göstermesi gibi bir durum söz konusu olacağından bu rüyayı harama el uzatılmaması olarak da uyarı mahiyetinde görmek gerekir.

Rüyada Kilo Almak

Kilo almak kişinin beklemediği gelişmeler neticesinde maddi durumunu çok köklü bir şekilde değiştireceğini, var olan durumun iyileşmesinden dolayı da yepyeni bir hayata başlayacağını müjdeleyen önemli bir rüyadır. Hayırlı olayların yaşanmasına, bekar kimseler için birden fazla talip çıkmasına ve yapılacak girişimlerin her konuda başarıyla sonuçlanacağına delalet eden rüya, kişinin isteklerinin fazlasıyla yerine geleceği, şansın her zaman yanında olacağı ve mutlu bir gelecek yaşayacağı şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada Kilo Vermek

Kilo vermek maddi kayıplara işaret olduğu gibi, aynı zamanda kişinin manevi olarak da zayıflayacağı ve güç kaybedeceği, bu durumdan düşmanların faydalanmak için fırsat kollayacağını bildirir. Kilo verdiğini gören kimselerin işlerinde bir zayıflık söz konusu olacağı gibi, istenilen sonuçlar ne yazık ki alınamaz ve kişi bu durumlardan dolayı kemer sıkmak zorunda kalır ve maddi olarak daha tedbirli davranması gerekir.

Rüyada Kilo Görmenin Psikolojik Yorumu

Kilo görmek sembolik olarak kişinin omuzlarında hissettiği ağırlık, manevi anlamda fazla strese ve yüke sahip olduğu anlamına gelir. Kilo gören kimseler biraz olsun rahatlamak, hayatın daha neşeli ve keyifli yanlarını yaşamak için mücadele verirler ve içlerindeki yaşama isteğini dışa vurmak için fırsat kollarlar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: