RuyaTabirleri.com

Rüyada Kimlik Görmek

Rüyada kimlik görmek, rüyayı gören kişinin hayatını baştan sona kadar değiştirmek istediğine ve bunun için yollar aradığına tabir edilir. Rüya sahibinin yaşam tarzını değiştireceğine, yeni işlere atılacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına ve yaşamında yeni bir sayfa açacağına rivayet edilir.

Rüyada Kimlik Kartı Görmek

Rüyayı gören kişinin dünü, bugünü ve yarınları olarak kabul edilir. Rüya sahibinin kendisini kendi yapan değer yargılarına, inançlarına, yaşama karşı takındığı tavrına ve sergilediği duruşuna delalet eder.

Rüyada Kimlik Kaybetmek

Rüya sahibinin kendini değersiz göreceği, çaresiz ve yalnız hissedeceği, uzun süre etkisinde kalacağı ve bu nedenle de atlatmakta zorlanacağı kötü bir olayın içine düşeceğine işaret eder. Kişi, sanki hiç kimse tarafından sevilmiyor ve istenmiyor gibi bir algıya kapılacak ve çok üzülecek demektir.

Rüyada Kimlik Değiştirmek

Rüyayı gören kişinin yaşamında yapmak istediği bazı değişiklikler ve yenilikler olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin bu yönde bir şeyler yapmak için çabaladığına bunun için imkânlar yaratmak adına emek harcadığına ve kararından emin olduğuna alamet eder.

Rüyada Kimlik Yırtılması

Rüya sahibinin işlerinde yaşayacağı bir takım sorunlar nedeni ile başarısız olacağına bunun da tüm hayatını, duygularını ve moralini etkileyerek alt üst edeceğine tabir edilir. Engellerin ve aksiliklerin baş göstermesine yorulur.

Rüyada Kimlik Aramak

Bir kişi eğer rüyasında kimlik aradığını görüyorsa o kişi hayatın anlamını ve mutluluğun sırrını çözmeye çalışıyordur diye açıklanır. Rüyayı gören kişinin bazı şeyleri öğrenmeden mutlu olmayacağına, korkularından, kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden kurtulamayacağına, rahatlığı ve huzuru yakalayamayacağına rivayet edilir.

Rüyada Kimlik Sorulması

Rüya sahibinin tenkit edilmesine ve doğruları üzerinde tartışılmasına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,